Cesta k hubnutí

Nejsme stvořeni jako přes kopírák. Co zabírá jinému, to u druhého nemusí vůbec fungovat. Takové pravidlo nacházíme často v redukci váhy. Objeví se nějaká nová dieta, která je v uvozovkách ta zaručená, a přesto to nemusí být ten správný program pro nás. Často si pak pokládáme otázku, co bychom měli jíst, aby to stoprocentně fungovalo. Tato nejnaléhavější otázka moderní doby má snad nejvíce protichůdných odpovědí. Aby ne, u každého je to nastaveno trochu jinak. Přesto se dá v této spleti otázek a odpovědí najít něco společného. To je především kvalita surovin a vyvážený jídelníček.

proces hubnutí

Civilizační nemoci

Možná to vypadá jako špatný vtip, ale obezita skutečně patří mezi civilizační choroby. A ve většině případů za ní stojí špatné stravovací návyky, ale také nekvalitní průmyslově zpracovaná strava, která je prakticky dostupná v každém obchodě. I když víme, že je něco v nepořádku, přesto ji konzumujeme, jelikož nám šetří čas. Na druhou stranu je důležité si připomenout, že zde chybí živiny, které naše tělo skutečně potřebuje. To jsou vitamíny, minerály, enzymy a další složky. Když už jsme v úzkých, tak toužíme po jediné věci, aby nám pomohlo rychlé hubnutí. Naše postava získala opět pěkné křivky a my se mohli zase vcelku hbitě pohybovat.

zeleninová polévka

Ořechy nejsou jen na nervy

Je na čase změnit stravovací návyky a sestavit si jídelníček z chutných a výživných jídel. Zařadit do svého denního programu zeleninu a hrst ořechů bude jedině to správné. Vůbec neuškodí vyzkoušet i ověřené přípravky, které usnadní veškeré trávení, sníží chuť k jídlu a ještě pomáhají spalovat tukové zásoby. Poté se nám bude daleko lépe redukovat samotná hmotnost a my se dočkáme vytouženého výsledku. Ořechy, které zařadíme do jídelníčku, nám navíc dodají pocit sytosti a to na dlouhou dobu. Obsahují vlákninu, kterou tělo potřebuje a zároveň jsou zdrojem vitamínů a zdravých tuků. Rozhodně bychom se neměli jejich konzumaci vyhýbat, pokud ovšem nejsme na ně alergičtí.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/technika/" rel="category tag">Technika</a>