Dobrá reklama je základem vašeho úspěchu

V současnosti je základem úspěchu kvalitní reklama, protože konkurence skoro ve všech oborech je velká. Perfektně vyvedená reklama vám tak zaručí, že zájem bude především o vás, vaše služby, vaše zboží, vaši akci …

Jak ale zajistit reklamu, která se nevnucuje a šíří se mezi lidmi vcelku sama a přirozeně? Ideální jsou z tohoto hlediska různé reklamní předměty, ale také letáky, jen nesmí být moc obsáhlé. Obsáhlý leták by si nikdo nevzal a neprostudoval do jeho konce.

brožura v ruce

Leták vám s propagací pomůže

Perfektní leták je zajímavý, jednoduchý, výstižní a originální. Nevíte-li si rady, rádi vám s jeho vytvořením pomůžeme. Víte-li si rady, vytvořte si jeho návrh a my se vám postaráme o kvalitní a rychlé vyhotovení .

paleta barev

Naše služby jsou komplexní a poskytují širokou škálu možností, od návrhu po vyhotovení. Sami se přesvědčte, na výběr máte například z následujících parametrů:

· Formát – předem připravený nebo vlastní rozměry
· Počet kusů
· Papír – lesklá a matná křída, ofsetový papír, recyklovaný papír a to vše v několika gramážích
· Potisk – plnobarevný, černobílý, jednostranný i oboustranný
· Několik možností volby skladu – na polovinu, křížový lom, harmonika a další
· Zušlechtění – laminace, strojní lak UV lak či parciální UV lak

tištěné brožury

Služby, na které se lze spolehnout

Jednoduše nám zašlete vaše data a my se postaráme o zbytek. Pokud vás zajímá celková cena, tu si samozřejmě můžete lehce nechat vypočítat ještě předem, pak nebudete překvapeni a zjistíte, zda musíte něco ubrat nebo si můžete dovolit něco přidat, aby cena odpovídala vašim představám.

Po vyhotovení zakázky vám rádi vaše nové letáky dovezeme, kam si budete přát. Na vás už pak je, jak je použijete. Na naše služby se ale můžete stoprocentně spolehnout. Pomůžeme vám tak zajistit dokonalou reklamu pro cokoli budete potřebovat. Neváhejte se na nás proto obrátit ještě dnes.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/technika/" rel="category tag">Technika</a>