Elektrárna, která může být všude

Rozhodnutí, že si necháme instalovat domácí solární elektrárnu, nemusí být pouze z důvodu uspoření finančních prostředků do budoucna. Může to být i z toho důvodu, že nám jednoduše nic jiného nezbývá. Anebo je to ze všech možností ta nejlepší. Jsou totiž místa, která jsou bez elektrické dostupnosti.

§ Jedná se většinou o chataře a chalupáře, kteří nechtějí tento nedostatek řešit pomocí benzínového nebo naftového agregátu. Neustálá starost o dostatek pohonných hmot může být pro někoho docela zatěžující.
§ Podobný problém mohou také mít majitelé hausbótů.

solární panely

Proto v těchto místech je nejlepším řešením instalace ostrovní fotovoltaické elektrárny. Vše proběhne v několika málo krocích, kdy se vás v podstatě nebude nic zásadního nebo obtěžujícího týkat.

o Jestliže se bude jednat o fotovoltaickou solární elektrárnu na klíč, pak nejprve firma zjistí, jaké máte požadavky a představy o tomto zařízení.
o Na základě těchto informací bude vytvořena projektová dokumentace a zpracována žádost o připojení k distribuční síti.
o Jestliže budete mít zájem a také nárok, může vám firma vypracovat a zároveň i vyřídit žádost o dotaci v programu Nová zelená úsporám.
Samotná montáž solárního zařízení sestává už jen z několika kroků. Nejprve se namontují fotovoltaické panely a poté elektrický střídač.

umístění panelů

Vaše představa bude realizována

Jestliže zvolíte nejlepší možnost, která se vám nabízí, což znamená nechat si zhotovit vše takzvaně na klíč, pak nebudete muset řešit vůbec nic. Pouze se s pracovníky specializované firmy dohodnete o tom, jak si své budoucí zařízení představujete a pak už budete jen čekat na výsledek. Výhody vlastní elektrárny uživatelé poznají většinou už po několika letech, kdy dojde k návratnosti původní větší investice. Vaše finance se vám mohou vrátit už po sedmi letech využívání tohoto solárního zdroje.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/penize/" rel="category tag">Peníze</a>