Léky na podporu erekce vás dostanou opět do sedla

Pro kvalitu mužského života je důležitý hormon zvaný testosteron. Tento hormon je produkován mužskými varlaty a vytváří u mužů sílu, energii, zdatnost a samozřejmě mužnost. Je zodpovědný také za to, že mužské svaly mají větší objem, a že je pro muže typická mnohem větší síla a odolnost, než je tomu u žen, které tento hormon postrádají.

slabý muž

Proto zde existuje jednoduchá rovnice:

Čím vyšší je hladina testosteronu, tím větší se projevuje mužnost a fyzická či morální odolnost.

Hladina testosteronu se však v průběhu života určitým způsobem vyvíjí. U malých chlapců je hladina téměř nulová. S obdobím puberty však dochází k vyšší produkci tohoto hormonu. Proto během období puberty dochází k tak výrazným změnám, kdy se chlapec mění v muže. Projevuje se celkové dozrávání těla, rozšiřují se ramena, svalová hmota postupně přibývá, dochází ke zvýšenému růstu ochlupení a mění se také hlas.

Maximální hladiny testosteronu dosahují muži ve věku okolo třiceti let.Je-li tedy hladina hormonu v normě, disponuje muž v celku rychlou a silnou erekcí, dokáže dokonale kontrolovat dobu jejího trvání a umí tak partnerce i sobě zajistit v podstatě dokonalý pohlavní styk. Nadměrné množství hormonu pak dělá z mužů svůdníky.pěší turistika

S věkem však produkce hormonu klesá.U někoho výraznějším způsobem u někoho méně. S vyšším věkem dochází k dalším změnám mužské postavy, která již nemusí vypadat tak mužně. To souvisí především s úbytkem svalů, s přibýváním na váze, se zakulacením břicha a se ztrátou energie, což se projevuje také v nižším zájmu o sexuální život.

doplněk stravy

Přesto však nemusíte skončit tak brzy. Sexuální život si můžete užívat i nadále. Stačí k tomu pouze léky na podporu erekce, které vás dostanou opět do sedla, a to právě tím, že vyrovnají hladinu testosteronu v době, kdy dochází k úbytku tohoto hormonu. Nevěšte proto hlavu a hledejte řešení problému.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zabava/" rel="category tag">Zábava</a>