Jak si otevřít účet na Facebooku?

Facebook je nejpopulárnější sociální síť ve světě. Lidé o tom vědí v každém koutku světa. Používá ho každá věková kategorie. Je ale opravdu tak bezpečný? Facebook slouží na udržování kontaktu s rodinou a kamarády. Umožňuje chatování s lidmi, kteří jsou online. Když nemáte chuť si psát, můžete si nastavit chat na offline a prohlížet si Facebook bez toho aniž by vás někdo otravoval.
logo Facebooku
První krok
Prvně si otevřete Facebook v prohlížeči popřípadě aplikaci v mobilním telefonu. Než si otevřete účet na Facebooku, musíte mít založený e-mail. Na začátek budete muset vyplnit údaje na hlavní stránce (celé jméno, váš e-mail, heslo pro přihlášení, na které nezapomínejte, protože ho budete potřebovat při každém přihlašování, pohlaví a datum narození). Když jste vyplnili všechny údaje, zmáčkněte zelené tlačítko „Zaregistrovat se“.
Druhý krok
Systém vám pošle potvrzovací e-mail, kde budete muset kliknout na zaslaný link, aby vám účet aktivovali. Po aktivaci účtu si můžete vyplnit druhou část profilu. Můžete si tam nahrát profilovou fotku, když budete chtít, samozřejmě když nechcete, nemusíte. Fotky si můžete nahrát i později.
Třetí krok
V tomto kroku si můžete vyhledat své přátele a svých známých. Do vyhledávacího políčka zapíšete jméno hledané osoby. Facebook vám ukáže výsledky hledání. Pokud si hledanou osobu budete chtít označit, zmáčknete tlačítko „Přidat mezi přátele“ a počkáte, dokud vám schválí vaši žádost. Když vás už označená osoba schválila, můžete vidět kdy je přihlášená a můžete si kdykoli psát.
sociální síť
Je to bezpečné?
Když si profil necháte veřejný pro každého, můžou vám je stáhnout a použít. Nejlépe je si zabezpečit svůj profil v nastaveních. Tam si můžete nastavit soukromý profil. V tomto případě ho uvidí pouze lidé, kterých máte na Facebooku mezi přáteli. Když nechcete zveřejňovat osobní údaje ani pro ně, v nastaveních si můžete nastavit zcela soukromý účet, který uvidíte pouze vy. Je lepší si chránit své osobní údaje, protože co už jednou dáte veřejně na internet, může kdokoliv použít pro vlastní účely.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/www/" rel="category tag">Www</a>