Večírek se trochu protáhl


Není ani pochyb o tom, že když se sejdou přátelé a je skutečně dobrá parta, tak se nikomu nechce ukončit setkání. Spíš naopak je v plánu ještě něco navíc, s čím nikdo před daným setkáním nepočítal. Proč si nezajít ještě na skleničku, nepobavit se nebo snad nenaplánovat ještě nějakou zábavu? Otázkou je, co udělat s vozidlem, kterým jsme vlastně přijeli? Ono to nebude tak horké, jak to vypadá. Na pomoc přispěchá jednoduše drink taxi. Jestli někdo čeká novou dávku ochutnávky alkoholických drinků, tak se rozhodně plete. Večírek se může díky této službě protáhnout a to bez výčitek, jelikož zkušení zaměstnanci nás pomohou dopravit nejen do našeho sídla, ale zároveň nám dovezou našeho plechového miláčka až k domu. Tím je skutečně mnoho věcí a případných problémů vyřešeno.
městská policie na ulici v Praze

Víc, než taxi

Takové služby jsou skutečně daleko výhodnější, než samotná taxislužba, která dopraví pouze nás a to až ke dveřím domu. Jenomže auto zůstane tam, kde jsme ho zaparkovali. Co teď? Znovu vzít taxík a dopravit se na místo, kde zůstalo vozidlo odstaveno? Ztráta času, když existuje služba, která nám ho převeze stejně jako nás. My můžeme spokojeně padnout do postele, a to s vědomím, že ráno je vozidlo k dispozici v místě bydliště, tudíž na dosah ruky. V týmu lidí pracují spolehliví řidiči, tudíž se dá na jejich práci zcela spolehnout a svěřit jim vozidlo. Všechno se dá hravě domluvit na dispečinku a ten zorganizuje záchrannou noční akci.
večírek s přáteli

Tohle je třeba si rozmyslet

Když si domluvíme určitý čas, tak jej musíme respektovat. Dispečink uvolní pro nás dva své řidiče a jedno vozidlo. Je to jednoduché, jeden řidič se postará o naše bezpečí a o převoz auta, druhý zase o našeho zachránce, jelikož ho potom firemním vozidlem odveze zpět na dispečink. Po splnění úspěšné mise mohou opět spolu jet pomoci dalšímu řidiči, který potřebuje stejnou službu. Pokud na místě nebudeme včas nebo snad zrušíme objednanou službu, poté nás stejně placení nemine, proto je lepší domluvený čas a místo vždycky dodržet. Ceny jsou jasně dané předem, ale mnohdy cena není tou stěžejní, jako dostat se za jakýchkoliv podmínek zcela bezpečně domů.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/auto-moto/" rel="category tag">Auto moto</a>