Jízda na kole je jako elixír života

Milovníci jízdy na kole se nemohou dočkat prvních jarních paprsků a suchých silnic, kdy si poprvé v novém roce mohou šlápnout do pedálů. Kdo nikdy nejezdil na kole, tak moc nepochopí, co je na tom tolik krásného, inspirujícího a lákavého. A to nemluvě o tom, že je to ideální prostředek na pročištění hlavy, odpočinutí od každodenního stresu a úkolů, které se během dne na jedince valí. Svým způsobem je to správný relax. O to více, když si pořídíme elektrokolo. Ať si každý říká, co chce, jelikož se přirozeně najdou takový kritici, kteří by si nikdy na takový prostředek nesedli, nemluvě o tom, že to pro ně není žádné kolo, ale jen stupidní výrobek. Elektrokolo ovšem je víc, než si jen může kdokoliv pomyslet, je to totiž nová šance pro ty, kteří díky nějakému omezení nemají jinou možnost si takovou vyjížďku užít jako dřív.ebike

Elekrokolo je víc, než jen dopravní prostředek

E-kolo, které je poháněno speciálním pohonem na baterii, je skvělým dopravním prostředkem prakticky kamkoliv. Do města na nákupy, na cestu do zaměstnání, ale i ven do přírody na výlety. Není to ovšem jen tak nějaký dopravní prostředek, je to totiž i terapie. Při jízdě si člověk skutečně pročistí hlavu, procvičí tělo, jelikož šlapání se mu nijak neodpustí a ještě umožní rehabilitaci po úrazu nebo posune sportovní možnosti pro starší generaci. Otázkou je, jaké kolo si vybrat? Rozhodně záleží na možnostech a do jakého terénu se budeme pouštět. Například do nezpevněného terénu horské elektrokolo bude tou nejlepší volbou.
Klady:

  • Dá se použít univerzálně jak do terénu, tak i na silnici.
  • Skvělé odpružení kola, tudíž v terénu je to pohodlná jízda.
  • Cena je mnohdy i nižší, než u jiných nabídek typů elektrokol.
  • Skutečně široká nabídka pro všechny generace a pohlaví. Tudíž pro děti, ženy i muže.


horské kolo
Zápory:

  • Pokud bychom si vybrali terén, který by byl po silnici nebo upravené cyklostezce, tak rozhodně musíme počítat s nižší rychlostí. Pro tento druh cestování je lepší jiný výběr elektrokola.
  • Rozhodně díky postavení horského kola musíme počítat s další nevýhodou a tou je hmotnost, ta bude rozhodně vyšší.


Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>