Když to vypadá na rozchod…

V každém vztahu se mohou jednou za čas vyskytnout problémy. Něco takového je úplně normální, protože se vždy může objevit něco, co druhému začne vadit a problémy jsou tady od toho, aby se řešily. Určitě by se nemělo nic nechávat na potom a to zejména, co se týká problémů. Jsou lidé, kteří jsou schopni toho unést mnoho, ale pokud se jim to nakupí, mohou najednou vybouchnout a může z toho být velká hádka.

Lidé jsou ve vztazích různí. V poslední době se ale můžeme setkat s tím, že jsou lidé, kteří když se objeví nějaký problém, automaticky už se chtějí rozejít, protože se jim nechce nějaké problémy řešit a to, i když stačí se kolikrát jen omluvit a říct, že jste to tak nemysleli. Bohužel je mnoho mužů, kteří něco takového nikdy neřeknou, protože by měli pocit, že klesli na nižší úroveň.

muž se ženou

Opravdu jsou muži, kteří když vidí, že je na ně jejich žena naštvaná, pak místo toho, aby se jí zeptali co jí trápí, tak se s ní hned chtějí rozejít, protože nechtějí takový vztah. Vážně? Člověk by se měl nad něčím takovým zamyslet. Co kdybyste se místo toho, že budete přemýšlet nad rozchodem, zamysleli nad tím, že by bylo lepší, pokud byste se dané ženy zeptali na to, co ji trápí a vyřešili to s ní? Je možné, že se skutečně bude jednat jen o nějakou hloupost, kterou jste navíc ani nemysleli tak, jak jste řekli a dané ženě to možná ublížilo.

bílé srdce

Zejména muži jsou tací, kteří jsou schopni kolikrát hned myslet na rozchod, místo toho, aby se rozhodli daný problém nějakým způsobem řešit. Něco takového je ale také důvod toho, proč dnešní vztahy příliš dlouho nevydrží. Bohužel je to právě tímto. Muži navíc kolikrát doufají, že se jim povede najít si takovou ženu, která nikdy nebude smutná a nikdy jí nic nebude trápit. Bohužel taková žena neexistuje a čím dříve si muži něco takového uvědomí, tím pro ně lépe a to proto, že je to možná motivuje k tomu, aby od problémů neutíkali ale naopak je nějakým způsobem řešili, protože by se klidně mohlo stát, že daný muž bude na konec ještě úplně sám.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/vztahy/" rel="category tag">Vztahy</a>