Látka zvaná poppers

Malé lahvičky, nazývané poppers, jsou známé po celém světě. Mají silné účinky, které se dostaví během pár sekund a účinkují minutu až dvě. Většinou se používají těsně před orgasmem a to jak u mužů, tak i u žen. Kupovat si je mohou muži i ženy jakéhokoliv věku. Jsou zde však jistá zdravotní rizika, která byste měli před použitím znát. Poppers je název, který zná celý svět a to již dlouhou dobu. Není to žádná novinka. Lahvička obsahuje různé alkyl nitrity. Zejména isobutyl nitrit, butyl nitrit a amylnitrit. Isobutyl nitrit a butyl nitrit se prodávají jako speciální čisticí prostředky na kůži a hlav videorekordérů. Tyto látky můžete najít také v osvěžovačích vzduchu. Bývají v nich obsažené. Amylnitrity se naopak používají v některých lécích, a to především v lécích pro kardiaky.
živý koncert.jpg

Afrodiziakum

A. Tyto látky byly již v minulém tisíciletí považovány za afrodiziaka, i když se řadí do jiné skupiny. Nejedná se však o drogy ani o návykové látky. Proč jsou považovány za afrodiziaka? Protože způsobují silný prožitek a při orgasmu opravdový výbuch slasti. Díky přičichnutí k lahvičce si zajistíte daleko intenzivnější prožitek. Vše pocítíte pronikavěji a orgasmus u mužů je prý opravdový výbuch slasti. Rozhodně to budete chtít znovu, ale pozor, po přičichnutí ztrácíte zábrany, takže kondom nasazovat dopředu, protože pak už by mohlo být pozdě.
muž ve tmě.jpg
B. Látka se používá také při různých diskotékách a venkovních akcích, pro zpestření nálady, nedoporučuje se kombinovat s drogami nebo alkoholem, protože má sama o sobě velice silné účinky na lidské tělo. Uvolňuje svalstvo, které je bohaté na krev jako je například konečník a vagina, a proto jsou tyto látky oblíbené zejména u homosexuálů, kteří by bez poppers zřejmě ani nemohli mít styk. Využívají je mladí lidé na zábavách, ale také těsně před orgasmem, kdy je účinek nejsilnější.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>