Nejnovější trendy v oblasti bydlení

V dnešní době se řeší nejenom trendy a hity v oblasti módy, ale také v oblasti bydlení, tedy nábytku, interiérových barev a doplňků.
Jak si tedy vybavit interiér, aby dobře vypadal a zároveň byl moderní? Toužíte po útulném domově, střídmě zařízeném nábytkem a doladěným nejrůznějšími doplňky tak, aby působil vzdušným a moderním dojmem? Inspirujte se nejnovějšími trendy v oblasti bydlení pro letošní rok https://www.skvelydomov.cz/jeste-neni-pozde-na-zmenu-odhalte-s-nami-trendy-roku-2019/ a zařiďte si váš domov v moderním stylu.
červená kuchyň
CO JE TRENDY V OBLASTI BYDLENÍ
V současné době je moderní spojit oblast bydlení co nejvíce s přírodou. Tedy se orientovat na přírodní prvky a materiály. Pokud máte i vy rádi styl spojený s přírodou, pak určitě volte dřevo, kameny nebo květiny, které zútulní každý interiér a dodají mu přírodní nádech.
Oproti době dávno minulé je v současné době trendy minimalismus, tedy neobklopovat se zbytečnými věcmi, nevolit nábytek přes celou stěnu, ale naopak zvolit nábytek vzdušný, tak aby váš domov mohl dýchat. Moderní je také mít propojený obývací pokoj s kuchyňským koutem, což také dodá interiéru na prostoru i na vzdušnosti. Dbejte také na dostatek světla, protože i prosvětlené prostory vypadají opticky větší.
gauč pod obrazem

A co barvy? Jaké zvolit a kam? Ideální je odlišit jednotlivé místnosti různými barvami výmalby. Bílá barva zůstává stále oblíbenou a často volenou. Kromě kuchyní, kde je v poslední době in volit spíše tmavší barvy. Ovšem tady pozor, tmavší barvy prostory opticky zmenšují, proto se jim raději vyhněte, pokud zrovna váš interiér neoplývá dostatkem prostoru. Populární barvou je ovšem pro tento rok korálová. Tato barva zútulní a rozzáří každou místnost u vás doma.
Nechte se inspirovat a zařiďte si váš domov v novém a příjemném stylu podle trendů pro letošní rok.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/dum/" rel="category tag">Dům</a>