Originální rande aneb zaujměte nečekaným

Základem dobréhorande je dorazit včas a s květinou. Poté může následovat návštěva kavárny, vinárny nebo restaurace a krásná večerní procházka. Ale jak z dobrého udělat rande nezapomenutelné a výjimečné?
Vaše partnerka má jistě o rande s Vámi jisté představy a očekávání. Téměř každá žena sní o tom, že pro ni přijede princ na bílém koni, resp. v bílém Rolls-Roycu a prožije ten nejromantičtější večer v životě. Teď máte dvě možnosti, buď si toto auto opatřit nebo alespoň toho koně anebo vymyslet něco jiného, lepšího.
červené růže
Ženy si zapamatují a nejčastěji vzpomínají na věci, kterých se zprvu obávaly nebo které je v podstatě nijak nelákaly. Zkuste se opravdu stát tím princem, který ji musí ochránit před něčím z čeho má obavy. Předveďte jí svůj důvtip a neotřelost a vydejte se společně do neznáma. Co takto stát se archeologem, detektivem nebo vězněm? Co takto vyzkoušet společně tzv. Únikovou hru? Všemožné řešení nástrah, hádanek a šifer vás dokonale sblíží, a alespoň poznáte, jak se váš protějšek chová ve stresových situacích. Pokud únikovou hru nevyřešíte, tak se tomu alespoň společně zasmějete a budete si mít zbytek večera při skleničce vína o čem povídat.
černobílá láska
Další variantou je projet se se ženou svých snů nějakým netradičním dopravním prostředkem na předem připravené romantické místo. Volte takový dopravní prostředek, ve kterém se vaše partnerka, pokud možno neumaže a nebudou jí překážet střevíčky na nohou. Užijte si například společnou projížďku městem na Segway, kterou můžete ozvláštnit zajímavými zastávkami. Můžete se zastavit v oblíbené kavárně, vinárně, restauraci nebo na farmářských trzích, kde své vyvolené koupíte, na co bude mít chuť. Společnou jízdu zakončíte v parku zámecké zahrady, kde jí uspořádáte romantický piknik. Piknikový koš nemusíte vláčet s sebou, objednejte si ho přímo v zámecké restauraci, nachystají vám vše, včetně deky. Do koše si nechte připravit víno, vodu, pečivo, sýry, lososa, olivy, mandle a různé druhy ovoce. A pánové, nezapomeňte na květinu!

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zabava/" rel="category tag">Zábava</a>