OxY prodlužování vlasů

Také patříte k těm ženám, kterým vůbec nepřipadá, že by jejich vlasy rostly do délky? Pak přesně pro vás zde máme řešení. Je snadné a také jednoduché. Co si takhle nechat prodloužit vlasy?
Možností, jak toho docílit, je velká spousta. Stačí si jen vybrat to, co vám bude nejvíce vyhovovat. V dnešní době je prodlužování vlasů zcela běžné.
Co se týká metod, může se jednat například o keratin, pásky, clip – in a mnoho dalších. Některé prameny je možné přichytit teplem, jiné zase pomocí lepidla či sponek.
Vlasy je navíc možné nechat si prodloužit dlouhodobě nebo jen na nějaký čas.
vlasový příčesek
Nejpoužívanější je ale asi keratin. Při této metodě je pramen okolo dvě stě stupňů celsia přitaven k vlasu hned u konečku. Metoda je také nejvíce oblíbená, a to už jen z toho důvodu, že je spoj měkký a také průhledný.
Podobně funguje i prodlužování pomocí trubiček.
Další oblíbenou metodou je micro ring. Tady se jedná o prodloužení pomocí kroužků. Tato metoda je velmi šetrná, a to z toho důvodu, že není potřeba žádné teplo a ani lepidlo. Vše je na vlasy pouze nacvakáno. Nevýhodou je ale tvrdost.
Stále hodně lidí ale upřednostňuje pásky. Ty jsou většinou třícentimetrové a připevňují se pomocí lepidla. I když se jedná o jednu z nejlevnějších metod, nenechejte se tím ošálit, jelikož je cena daná špatnou kvalitou naplétaných vlasů. Může se také jednat o umělou napodobeninu.
Pokud byste si opravdu chtěli nechat prodloužit vlasy, pak byste měli navštívit OxY Extensions OxY prodlužování vlasů.
vysoušení vlasů
Proč? Protože právě oni vám přináší příčesky z lidských vlasů a to v 100% kvalitě. Díky tažení, které je dvojité, jsou vlasy husté, a to po celé délce. Vypadají navíc přirozeně a mohou vaši hřívu zdobit již za pět minut, a to díky clip – inu.
Jediné, co je třeba, je vybrat si ten správný odstín a také délku. Pokud navíc s výsledkem nebudete spokojeni, do 14 dnů je zde garance vrácení peněz.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>