Svá kola můžete vzít s sebou, ať pojedete kamkoli

Mnoho lidí miluje jízdu na kole, a není se čemu divit. Jedná se nejen o sportovní aktivitu, ale o koníček, který prospívá vaší fyzické kondici a zdraví, a ještě ke všemu vás dostane všude tam, kde chcete být. S bicyklem můžete poznávat krásy krajiny, i překonávat kratší i dlouhé vzdálenosti v přijatelném čase. Navíc se jedná o druh dopravy, který nezatěžuje životní prostředí, ani vaši peněženku.
Je tedy jasné, že když máte svůj bicykl v lásce, pak se neptáte na to, zda ho vzít či nevzít s sebou, třeba i na dovolenou, ale trápí vás otázky, jak to udělat, abyste ho mohli převézt všude tam, kam potřebujete.
Dobrá zpráva je, že převážet bicykl na dlouhé i krátké vzdálenosti nemusí být vůbec komplikované, když víte, jak na to.
Bicykl můžete převážet jak vlakem, tak automobilem, ovšem přiznejme si, že i když má cestování vlakem své kouzlo, tak převoz automobilem je přeci jen pohodlnější a pružnější. Zbývá tedy vymyslet způsob, jak nejlépe kolo na automobil upevnit.
To lze v zásadě provést dvěma způsoby. Buď ho můžete připevnit na střechu anebo za zadní kufr vozidla, na jeho tažné zařízení.
Je pravda, že druhá varianta vyžaduje, abyste své vozidlo opatřili tažným zařízením, a následně ještě nosičem kol na tažné zařízení Amsa. Na druhou stranu, taková drobná úprava vozidla je hračka, a takovýto převoz bicyklů je v mnoha ohledech výhodnější.cykloznačka
V nosiči kol na tažném zařízení můžete převážet jeden, i více bicyklů zároveň.
Díky tomu, že jsou upevněné v přijatelné výšce nad zemí, je taková přeprava nejen bezpečnější, ale manipulace s koly je mnohem snazší. V této výšce nad zemí je snadno sundá i připevní opravdu každý, i starší anebo fyzicky méně zdatní lidé, což se při upevnění kol na střechu rozhodně nedá čekat.
Svá kola tak budete mít pohodlně k dispozici vždy, když je budete potřebovat, ať už vyrazíte kamkoli.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>