Slavíme

Asi každý má rád oslavy a není se vůbec čemu divit. Jsou to krásné chvíle, které trávíme se svými nejbližšími…tedy s rodinou a přáteli. Panuje dobrá nálada, jídlo a pití je všude hromada a my si připadáme jako hlavní hvězdy nějakého amerického filmu. Všechno tohle je ale i otázka správné organizace. Plno lidí se toho doslova bojí a tak nechají tyto věci na někom, kdo je v této oblasti opravdovým profesionálem a ví, jak se má chovat a co všechno je potřeba zařídit. Oslava narozenin Praha je dokonalou ukázkou toho, že i vy si můžete dopřát opravdu pohádkové narozeniny i klidně pro vaše děti. Pokud jste ale správné hospodyňky a chcete mít všechno podle svého pořádku, tak byste se měli držet zaručených postupů a rad na to, jak uspořádat opravdu nezapomenutelný večírek pro své přátele:balonky na nebi

  • Sepište si seznam hostů, které plánujete pozvat. Vždy je důležité dbát na to, aby opravdu každý měl někoho, s kým si má o čem povídat a nebude se tak cítit jako páté kolo u vozu, neboť to může být opravdu nepříjemné.
  • Určete si jasný rozpočet. Takovéto oslavy totiž někdy umí opravdu velmi lézt do peněz, neboť alkohol a maso není zrovna něco levného. Je tedy dobré mít od začátku jasno o tom, kolik peněz jsme ochotni na tuto akci vynaložit a znát své hranice.

grilované maso

  • Vytvořte si jídelníček a určete si, co se bude pít. Je důležité najít takové pochutiny, které budou vyhovovat naprosté většině osazenstva. Zeptejte se tedy klidně i dopředu plánovaných hostů na to, co mají či naopak nemají rádi a co by si představovali jako ideální nápoj pro danou událost. Vyhnete se tak nechtěným zbytkům a nespokojeným výrazům v očích vašich příbuzných a přátel.
  • Zajistěte dostatek zábavy a hudbu. Muzika dělá svět krásnějším a platí to samozřejmě i o narozeninových oslavách. Vždy je důležité mít připravený nějaký zábavný program, který potěší a rozptýlí lidi během čekání na přípitek a podobně.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zabava/" rel="category tag">Zábava</a>