Pomůže Vám 3D tisk

Nemyslete si, že byste byl snad sám, který se čílí nad tím, že jedna drobná součástka odešla bez pozdravu, ale Vy ji nemůžete pořídit. Samostatně se prostě neprodává! Ale právě ta zavinila přerušení provozu spotřebiče. Jenže Vy si můžete pomoci jinak. 3d tisk Vám může být dokonale nápomocen.

tisk

Zachovejte chladnou hlavu.
V takové chvíli, jako je pato https://www.denik.cz/bydleni/kdy-opravy-hradi-najemce-a-kdy-pronajimatel-20170222.html vá situace s elektrospotřebičem, nebo jiným spotřebičem v domácnosti, je nutné si umět poradit. Ne nadarmo se o našem národě říká, že máme zlaté ručičky a umíme si se vším poradit.

  • Vy totiž nemusíte kupovat hned celé soustrojí, kde se nachází ta nefunkční titěrnost.
  • Nemusíte ani spotřebič dávat do opravy k odborníkovi.

Vy si necháte 3d tiskem vyrobit součástku, kterou potřebujete, a zprovoznění spotřebiče budete mít na dosah ruky!

Divíte se? Nevěříte? Proč?
Ach tak. Jakmile se řekne tisk, domníváte se, že jde o tisk na obyčejný papír. To Vás zřejmě znejistilo. Moderní technologie 3d tisku ale s papírem nepracuje. Už jen ten trojrozměrný název Vás musí zarazit v myšlenkách o papíru a tiskařské černi. Jedná se o docela jiné tisknutí. Trojrozměrné. A to stačí jen fotografie, nebo přesný náčrt toho, co potřebujete vytisknout. A nenechte se mást slovem tisk. 3D tiskárna vypadá naprosto jinak a náplň, kterou se tisk provádí, jakbysmet.
Než se tedy začnete neurotizovat vypečeností výrobců, usmějte se se slovy na rtech: Však já si umím poradit sám. A planá slova to rozhodně nebudou.

3d tisk

S informací o 3D tisku můžete koketovat i v jiných oblastech.
Poohlédněte se po Vaší domácnosti a zkuste si představit, že nejen součástka do spotřebiče by se dala 3d tiskem zhotovit! Však Vy na něco přijdete, co by se dalo touto moderní technologií nahradit. Vidíte, jak Vás nová informace může hodit do klidu? Takže si nechte zhotovit vše, co potřebujete, a dejte do pořádku všechno, co Vaši domácnost tíží. Nebo nechte vyrobit hračky pro svá dítka. To je jen na Vás.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>