Poppers do 15 ml

Poppers je slangový název pro sloučeninu jedovatých látek. V podstatě se jedná o chemické látky, a proto se také poppers prodávají jako čističe. Tyto malé lahvičky, většinou do obsahu 15 ml mohou být různě barevné. Obsahují nitrity jako je alkyl nitrit, isobutyl nitrit, butyl nitrit, isopropyl nitrit a amylnitrit. Jedná se v podstatě o jakési afrodiziakum. Nejde o nic nového, tyto látky se používaly již v minulém století. Zejména v době Hipies byly na vzestupu, protože tehdy chtěl mít každý čistou hlavu, lidé si chtěli užívat a být volní. Tehdy tyto malé lahvičky opravdu zabodovaly a začaly se hojně používat po celém světě.
dechové nástroje.jpg

Podobný účinek jako afrodiziakum

O těchto produktech se traduje, že mají velice podobný účinek jako afrodiziakum, také se označují za španělské mušky. Zacházet s nimi však musíte velmi opatrně. Dostanete návod, na obalu budou značky chemických látek a samozřejmě varování, abyste lahvičku nekonzumovali, nepolykali, nevdechovali a aby se látka v ní nestřetla s vaší kůží. Mohla by způsobit poranění, zejména silnou vyrážku, protože se jedná v podstatě o chemické látky.
· Některé z již zmíněných látek se používají do léků pro kardiaky, jiné najdete například v osvěžovačích vzduchu.
· Vyrábí se v Anglii, o které se traduje, že patří mezi kolébku výroby těchto lahviček, dále velice kvalitní a populární lahvičky pochází také z Německa, Rakouska, Japonska či právě Ameriky.
posluchači koncertu.jpg

Vyzkoušejte třeba až sto druhů
Těkavé, hořlavé a na vzduchu výbušné látky. To je děsivá bilance těchto čističů, které se však s nadšením používají každý den. Po celém světě se například velice známé lahvičky Ultra Strong Rush nebo její obdoby, prodá denně miliony lahviček. Tak jsou populární, a tak jsou oblíbené právě tyto produkty. Vyzkoušet v dnešní době můžete až 100 druhů malých lahviček do 15 ml. Existují také větší do 30 ml a vybírat si můžete i z dalších výhodných nabídek.
· Preferujeme pouze originální a kvalitní produkty, proto u nás nenajdete žádné nekvalitní.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>