Poppers – pro lepší sexuální život

K životu bez ostychu a pochyb patří také sexuální život. Jedná se o základní lidskou potřebu, kterou ej rovněž důležité si užívat a mít pravidelně. A také vymýšlet nové nápady, aby byl intimní život ještě povedenější a zajímavější.
K tomu vám může přispět také poppers.
Jedná se o směs látek zkráceně nitráty, kterých účinky vyvolávají euforii, malátnost, uvolnění hladkého svalstva, které se nachází v konečníku a také prokrvené pohlavních orgánů.

lahvička

V důsledku těchto účinků je sex mnohem uvolněnější a orgasmus intenzivnější a vzhledem k uvolnění právě hladkého svalstva, je často používaný i při análním sexu.
Směs těchto látek se nachází v praktické lahvičce a k užívání dochází inhalováním nosem. Nejlepší je přičichnout si těsně před dovršením orgasmu, aby byl mnohem silnější a delší. Požadovaný účinek nastupuje obvykle do 2 sekund a trvá 1-2 minuty. Před použitím je dobré udělat si svoje pohodlí a nestát.

Pocity, které po této směsi máte, se nechají přirovnat například k rajskému plynu. Návykovost je minimální, ale stejně jako u ostatních látek, i tady je důležité dodržovat postupy a nepoužívat příliš často. Pokud trpíte nějakým onemocněním a to především se srdcem či krevním tlakem, tak je důležité před užitím se poradit se svým lékařem.

S těmito látkami se můžete mimo této lahvičky a tohoto druhu využití setkat také u osvěžovačů vzduchu, čističů kůže a podobně. Mnohdy uživatelé ani nevědí, že nitráty obsahují.

olejíček

Experimentování v sexuálním životě přináší požitek z těchto intimních chvil a zvýraznění celkové vášně. Pomáhá prožít sex mnohem radostněji a silněji nejen heterosexuálním párům ale také těm homosexuálním, protože uvolnění hladkého svalstva působí také v konečníku. Takže si tak můžete užívat bez problémů a s větším požitkem i anální sex.
Váš intimní život se může změnit k nepoznání a zadovádět si může občas každý.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>