Poppers je účinné afrodiziakum, není však všemocné


Elixír lásky. Magická slůvka připomínají tak trochu rudolfinskou Prahu rané renesance, kdy se míchaly lektvary nesmrtelnosti a nápoje nekonečných vášní a rozkoší. S elixíry lásky se lidé potýkali již ve starověku, hledali, aby nacházeli, a to nebyli zdaleka obklopeni tolika účinky stresu, jimiž jsme nyní zatíženi my. Spěch a shon, pracovní tlak, problémy v domácnosti, placení účtů, všechno se na nás valí a večer se již sotva držíme na nohou, natož abychom v posteli odvedli výkon hodný vášnivých milenců.

sukničkář james bond.png

Nesporný vliv stresu

Doba je bohužel taková, statistiky k tomu všemu neúprosně přikyvují strohými čísly, přesto bychom jim měli věnovat pozornost. Ještě před čtyřiceti lety se výraz „impotence“ vyslovoval zřídka, zdaleka nebyly přeplněné ordinace neurologů, urologů, psychologů a psychiatrů. V současné době impotentních lidí přibývá, i když se tomuto problému říká poněkud nadneseně: sexuální dysfunkce. Neúnosné obtíže s nedostatečnou erekcí mají poměrně běžně již muži ve věku 40 let a mezi „seniory nad 55 let“ řeší tyto problémy každý druhý. Ve Spojených státech dokonce 75 procent žen trpí nějakou poruchou v oblasti sexuality. Ty jsou zpravidla spojovány v souvislosti s ženskou vzrušivostí a pochopitelně spolu s tím i s vlhkostí vaginy. U mužů jde ve většině případů o nedostatečné ztopoření penisu.
zvlněné vlasy.jpg

Afrodiziaka

Ta tu byla odjakživa a nejsou pro současnou lidskou populaci ničím novým. Ať už se zaměříte na podpůrné preparáty, např. Poppers, nebo budete užívat méně účinné potravinové doplňky, počítejte s tím, že se jedná pouze o látky podporující stávající stav. Mohou skutečně navodit neuvěřitelný pocit rozkoše, zvýšit sexuální dráždivost a díky tomu prožít to, po čem všichni v hloubi duše toužíme. Ten základní krok ale musí udělat každý z nás – upravit životosprávu, životní styl, systém priorit. Více relaxovat a méně se stresovat. Se stresem za zády totiž našemu tělu a naší psychice nepomohou ani afrodiziaka.


Posted in <a href="https://www.brandel.cz/auto-moto/" rel="category tag">Auto moto</a>