Představujeme pánské náramkové hodinky Casio Edifice EFA-121D-1AVEF

Většina lidí, kteří nakupují zboží v e-shopech, a dokonce i těch, co upřednostňují kamenné obchody, preferuje výrobky, jejichž hodnotícím kritériem je poměr cena/výkon. Tento výraz se v českých domácnostech vžil jako něco velmi přínosného a dokonce převálcoval i výrazové prostředky „kvalitní, levný, dostupný“.
Hodinky Casio EFA 121D-1A si můžeme představit jako jeden z výrobků, který něco takového splňuje po všech stránkách. Mají vynikající hodnocení na webových recenzích, což také výrazně přispělo k tomu, že jsou jedním z nejprodávanějších kusů pánských náramkových měřidel času. Zúžit je však na pouhý „měřič času“ by nebylo fér ani vůči výrobci, ani vzhledem k zákazníkovi. Měli bychom si je blíže představit, abyste skutečně pochopili, že jde o špičkový výrobek za dobrou cenu.

sportovní hodinky

Základ tvoří klasický kruhový ručičkový analogový ciferník, ten je vkusně sladěn s digitálním displejem multifunkčního přístroje. Ciferník kryje sférické sklo a citlivý přístroj je ukryt v masivním skeletu z ušlechtilé oceli. Hodinky jsou sice těžší, zato robustní, odolné, a vydrží tlak vody i v hloubce 100 metrů. Ostatně, vodotěsnost hodinek Casio typové řady Edifice je samozřejmostí.

Časová pásma
Hodinky disponují funkcí zobrazení aktuálního času v mnoha světových městech, což asi nikoho z vás nepřekvapí.
Funkce alarmu
Výrobce jej zařadil jako standardní výbavu většiny typů hodinek Casio, jedná se o denní budík, který se spolehlivě spíná každý den ve stejnou hodinu.
Stopky
Měří čas s přesností na setinu sekundy a mohou nepřetržitě běžet až 100 hodin.

Odpočítávací měřič
Ten využijete např. při vaření pokrmů, při tělesném tréninku, nastavit můžete délku vyučovací lekce, dobu pobytu v sauně, ve vířivce nebo v bazénu, délku prohlídky nějaké historické památky atd.
Funkce automatického kalendáře
Kalendář je nastaven na několik desítek let dopředu, pamatuje na přestupné roky a tudíž je datum a den v týdnu na hodinkách vždy aktuální.
Laps memory
Sportovci si jistě oblíbí vnitřní paměť pro absolvování počtu okruhů (kol) např. na atletickém stadionu.
Interní teploměr
Měří hodnotu venkovní teploty, čidlo se však nachází ve spodní části strojku a správnost údajů ovlivňuje i vaše tělesná teplota. Pro optimální měření okolní teploty musíte hodinky sundat z ruky.

stříbrné hodinky

Tichý režim
Jediným tlačítkem jej aktivujete, tím se vypnou nebo zapnou všechny zvuky, což využijete např. v dopravních prostředcích, nebo při návštěvě divadelních představení, kina apod.
Režim 24/12
Někomu vyhovuje 12 hodinový režim času, většina Evropanů však používá klasický 24 hodinový. Pohodlně si tedy můžete zvolit právě ten, který je vám nejbližší.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>