Při problémech s močením se zaměřte na léky na prostatu i na jiné možné způsoby léčby

Problémy s prostatou se objevují u mužů zejména s přibývajícím věkem. Zdravý životní styl a dostatečné množství pohybu může tyto problémy eliminovat. V případě, že se u vás přesto objeví problémy s močením spojené s pocitem nedostatečného vyprázdnění, s častým močením, nočním močením, a podobnými příznaky, je potřeba začít tyto problémy řešit. Jsou totiž spojeny se snížením kvality vašeho života, neboť dokážou život pěkně znepříjemnit.

pánevní dno

Prvním možným způsobem řešení jsou vhodné přípravky určené k léčbě zbytnělé prostaty. Tyto léky na prostatu mohou být volně prodejné, nebo mohou být prodejné na základě lékařského předpisu. Důležité je, zda se jedná například o čistě přírodní produkty, rovněž je velice důležité dávkování takového léku. Mnohé firmy navíc nabízejí garanci vrácení peněz, což je také velmi zajímavá nabídka. V případě, že nebudete s přípravkem spokojení, můžete si zažádat o vrácení peněz.

S touto nemocí však můžete bojovat také dalšími způsoby. O jaké se například jedná?

Bylinky –bylinky dokážou pomoct s mnoha nemocemi, zbytnělá prostata není výjimkou. Jedná se například o vrbovku malokvětou, ze které si můžete udělat čaj, přesličku polní, která působí močopudně a dokáže regulovat správné prokrvení těla, kopřivu dvoudomou, která produkuje enzymy blahodárné právě pro léčbu prostaty.

zelené snítky

Zelený čaj –zelený čaj je snad kouzelný. Jednak se jedná o výborný produkt na zrychlení lidského metabolismu, na trávení, rovněž však jako prevence při potížích s prostatou. Pravidelné pití snižuje riziko tohoto onemocnění.

Pravidelná masáž prostatyrovněž snižuje riziko možného vzniku nezhoubného zvětšení či rakoviny. Zároveň je však také pro mnohé velice příjemným zpestřením sexuálního života. Někteří muži však tyto masáže nevyhledávají. Masáž může probíhat dvěma způsoby, buď přímo přes konečník zevnitř, nebo z vnějšku přes hráz.

Kegelovy cvikymohou pomoct. Tyto cviky nejsou vhodné pouze pro ženy po porodu, ale také pro muže trpící zbytnělou prostatou. Jedná se o cviky, které posilují právě svaly obepínající anální otvor. Nejdůležitější je však pravidelnost. Jinak vám stačí podložka a chvilka času a trpělivosti. Pravděpodobně bude chvíli trvat než rozpoznáte konkrétní svaly, které je potřeba cvičit.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zabava/" rel="category tag">Zábava</a>