S dodávkou jde všechno lépe

Pokud jste už někdy ve vašem životě zažili stěhování do nového domu, určitě my dáte za pravdu, že je to jedna z nejhorších věcí co můžete zažít.

S dodávkou jde všechno lépe

Každý z nás určitě někdy ve svém životě zažil stěhování, jestliže ne, máte se na co těšit. Ne nadarmo se říká, že je lepší vyhořet, než se znovu stěhovat. Tohle pořekadlo nemá daleko k pravdě, pokud se stěhujete do nového domova a berete sebou kompletní vybavení, čeká Vás pořádná práce. Nejen, že budete muset vystěhovat celý dům, ale také ho budete muset převést a to jde nejlépe s pořádně prostornou dodávkou. Tu Vám poskytne autopůjčovna dodávek, ve které si vybere snad skoro každý.

přepravní dodávka

Tato skvělá firma se zabývá také půjčováním přívěsů, takže není problém si místo na převoz věcí ještě zvětšit. Samozřejmostí je, že si můžete dodávku zapůjčit na den, ale i na delší časovou osu, vše záleží pouze na domluvě. Dodávky i vozíky podléhají servisu, takže se nemusíte bát, že by byly ve špatném stavu, vše je vždy řádně zkontrolované a udržuje se jak čistota, tak funkčnost dodávky a vozíků.

Samozřejmostí je zde havarijní a zákonné pojištění plus asistenční služby. Navíc se vozy předávají vždy s plnou nádrží a to za nejnižší cenu na trhu. V případě dojetí vlastním automobilem je parkování v místě půjčovny zdarma. V případě, že si na takový převoz věcí, nebo lidí úplně nevěříte, je možnost si zapůjčit profesionálního řidiče, který vše odjezdí za Vás. Po domluvě lze zajistit vyzvednutí nebo odvoz v okolí půjčovny. Autopůjčovna nabízí dodávkové vozy značky Ford, s nosností až do 1300 kilogramů, na což Vám bude bohatě stačit řidičský průkaz skupiny B.

kontejner na stěhování

Pokud stojíte před rozhodnutím, zda si na stěhování zapůjčit dodávku nebo ne, neváhejte a udělejte to. Nejen, že ušetříte čas a hlavně hromu námahy, ale také nebudete muset převážet všechny věci za pomoci osobního automobilu, se kterým byste jeli na desetkrát. Třeba se Vám tato služba zapůjčení dodávky zalíbí natolik, že jí doporučíte i kamarádům a rodině a budete se k ní často vracet.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>