Dobrá a efektivní reklama nemusí být nutně složitá!

A dokonce nemusí být ani moc drahá. Chcete tip, jak zajistit rychlou a snadnou propagaci vaší firmy?

Zamyslete se nad tím, zda by vám neprospělo zlaté telefonní číslo!

Zlaté číslo https://www.vipcisla.cz/ je takový telefonní kontakt, který je snadno zapamatovatelný. Jakmile ho uvidíte, dostane se vám pod kůži, a od té doby ho budete nosit v hlavě. Je to dáno zajímavou kombinací číslic, které se mohou vzájemně opakovat, mohou tvořit dvojice či trojice, může se jednat o postupku, a tak podobně. Zkrátka se jedná o kombinaci, která je něčím specifická a snadno zapamatovatelná.

iphone-500291_640

Takových výjimečných kombinací je na trhu omezené množství, a další už přibývat nebudou, neboť trh je nasycen a operátoři nemají důvod otevírat nová předčíslí. A snad každému je jasné, že čím je na trhu něčeho méně, tím je to dražší. Takže se vlastně jedná o investici – ovšem pozor, jde o investici, která se vám zhodnotí!

Pořídit si takový kontakt můžete už jen proto, abyste ostatním dali najevo svou výjimečnost. Anebo můžete takový pocit dopřát někomu druhému, komu takový kontakt darujete. Ovšem ještě mnohem více zajímavá může být tato příležitost pro obchodníky, neboť se jedná o výše zmíněný způsob, jak se mezi ostatními zviditelnit.

man-1868730_640

Když budou vaši zákazníci volit mezi desítkami podobných nabídek, tak která je nejvíce zaujme? Přece ta, která bude na první pohled něčím výjimečná!

A ještě mnohem větší příležitost nabízejí takové telefonní kontakty obchodníkům, pro které je rozhodující, zda si jejich kontakt zákazníci zapamatují. Čím více se vaše nabídka i cena podobá těm ostatním, tím je důležitější, aby váš kontakt při prvním setkání dostali zákazníci do hlavy, protože pak je jasné, že když budou podobnou nabídku hledat, tak zvolí právě tu vaši. Vždyť každý z nás neustále spěchá a nemá čas nic hledat – proto je snadno zapamatovatelné zlaté číslo velkou konkurenční výhodou.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>