Nevšední zážitek všedního dne

Chcete zažít něco nového? Něco slastného? Něco, co ještě nikdo jiný ve vaší blízkosti nepoznal? Už jsme potěšili mnoho mužů a žen a vy jistě velice rádi budete tím dalším, kdo přijde na naše speciální služby. V čem jsou tedy tak speciální a o co se vlastně jedná?
Erotické masáže se u nás neposkytují zatím dlouhou dobu a nemají ještě takové obecenstvo, jakému by se mohly těšit, ale pomalu a polehoučku se dostávají lidem do podvědomí: .
A. Abychom si to upřesnili, tak se nejedná o žádné podvádění, protože u nás se neposkytuje sexuální styk. Žádné takovéto způsoby v nabídce nemáme, takže se nemusíte obávat, že byste se například nakazili nějakou zákeřnou nemocí či cokoliv podobného.

B. Naše služby jsou naprosto profesionální, stoprocentně diskrétní a také má každá žena patřičnou výuku a výcvik v tom, co dělá. Nejedná se o nežádoucí či nepatřičné chování, ba právě naopak. Naše krásné masérky, kterých máme mimochodem velký výběr, mají znalosti, které jsou hodné těchto služeb.
C. Provozují se různé druhy masáží. Vždy se jedná o začínající koupel při příchodu, přítmí a krásné prostředí dodá tomu všemu tu správnou atmosféru. Naše ženy jsou krásně připravené, jsou učesané a namalované, mají svůdné prádlo, aby lahodily vašemu oku. Samozřejmě posléze budou nahé do půl těla nebo celé, když si to budete přát.

D. Poté už probíhá samotný váš specifický požadavek. Můžete si dopředu objednat, jestli chcete:
1. klasickou erotickou masáž, s tím může být spojený také Lingham – tedy zaměřeno přímo na penis po delší dobu. Jinak je to také běžnou součástí a ženy se samozřejmě zajímají i o vaše intimní oblasti a to poměrně výrazně.
2. Nuru, která je zaměřená na vaše a její tělo. Stýkají se ve všech bodech a daná partnerka se po vás bude nádherně svíjet a objímat vás celým svým tělem. K tomu je zapotřebí speciální nuru gel, který se právě používá na tyto účely.
3. Nebo také je na výběr mýdlová, při které se zase používá speciální mýdlová pěna. Pokaždé však budete v sedmém nebi.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>