Neprodávejte stejné druhy oděvů, jako mají všude!

Oděvy jsou totiž trochu jiná kategorie a nikdo nechce chodit v tom samém tričku, jako mají všichni ostatní kolem nebo v těch samých šatech, které mají najednou všechny ženy ve městě. Zřejmě bychom se necítili dobře, protože každý z nás je originál, takže každý z nás chce mít na sobě něco hezkého, nového a také působivého dalo by se říct, že právě ORIGINÁLNÍHO.

Máte malý obchůdek a hledáte právě nové věci pro své podnikání, které byste si do něj mohli dát a prodávat? Nebo máte větší prodejnu, kde se vám naskýtá prodej vašeho zboží například na patra a potřebujete tak doplnit veškerý sortiment oděvů? Pak zde máme nabídku právě pro vás!

Wolf velkoobchod prodává jakékoliv oděvy a to jak pro dospělé ženy, tak i pro dospělé muže, ale také jakékoliv věci pro děti. Různé velikosti tak zajistí, že můžete nakoupit od toho nejmenšího až po školáky a školačky vlastně cokoliv, co potřebujete. Přesně podle očíslovaných velikostí můžete vybírat balíky po kusech. Kusy jsou vždy označené u daného balíku, takže vidíte, jestli je v balíku 6, 12, 18 nebo třeba 24 kusů.

Najdete tak u nás:

– spodní prádlo, tílka, trička, pyžama, dokonce i župany, šaty, sukně, halenky, košile, kraťasy, kalhoty, rifle, holínky a boty, bundy a zimní oblečení, čepice, rukavice, oteplovačky, kombinézy a samozřejmě mnoho dalšího.

Ø Velikosti si vyberete velice jednoduše. Jedná se o číslování u dětí pomocí klasický velikostí, jaké jistě moc dobře znáte například: 104-110,… 140-146 atd. U dospělých je to formou také právě označení v kategoriích, takže se jednoduše vyznáte ve velikostech: M, L, XL, XXL a dalších.

Barva je vždy popsána u daného produktu spolu s materiálem, který je vysoce kvalitní a vždy plní patřičnou funkci, proto se oblečení dobře nosí, je příjemné na omak, nikdy se nezabarví ani nesmyje obrázek či nezmenší o několik čísel po praní. Spolehnout se tak opravdu můžete na naše látky, které mají veškeré kladné faktory, za které ručíme.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>