Více prostoru pro vaše věci

Každý má všeho dost. Jakákoliv dekorace, elektronika, spotřebiče nebo cokoliv jiného se dá koupit na internetu v kamenném obchodě, a to i když se jedná o něco neobvyklého, co bychom ještě před deseti lety neměli ani nejmenší šanci sehnat. Tohle všechno je samozřejmě skvělé, ale jak se říká, čeho je moc, toho je příliš. Každému se doma hromadí plno věcí, ale prostor na jejich uložení ubývá. Jenže, kdo by se chtěl zbavovat těch skvělých věcí? Dobrá zpráva je, že nemusíte, když vymyslíte řešení, jak vše hezky uspořádat.vestavěná skříň

Jaké jsou možnosti, když potřebuje více úložného prostoru?
Vestavěné skříně
Skvělým řešením je zvážit rekonstrukci a zahrnout do ní vestavěné skříně Sten-skrine. Ušetříte si tím obrovské množství místa a díky tomu, že mohou být navržené podle vašich představ velikost je zcela ve vašich rukou. Můžete je mít ve vstupní hale, kde budete skladovat kabáty, bundy, boty. Stejně tak se hodí do ložnice, kde se opět ušetří obrovské množství místa a pokud si na dveře stěny nainstalujete zrcadlo, opticky celou místnost zvětšíte.

Nevyužité místa
Uvědomili jste si někdy, že v domácnosti máte vlastně plno nevyužitého prostoru? Stačí se například podívat pod postel. Prostoru tam je plno, ale možná máte obavy z toho, jak y to vypadalo, kdyby se tam nějakou náhodou podívala návštěva. Nikdo ovšem neříká, že všechny věci tam máte naházet a nechat je být. Pořízením nějakých pěkných košíků nebo krabic vyřešíte problém s estetikou a problém vyřešen.úložný prostor

Poličky
Také stěny mohou být šikovně využity. Pokud máte třeba velké množství knih nebo nějakých lehkých předmětů, vše se dá vyřešit nainstalováním nějakých pěkných polic, které šetří místo a zároveň vytvoří krásné dekorace.

Vakuové pytle
Tuhle vychytávku si možná pamatujete z reklam. Jedná se o pytle, do kterých dáte oblečení a odsajete přebytečný vzduch. Je až neuvěřitelné, kolik prostoru tím ušetříte. Z hromady oblečení, které by vytvořilo pět hromádek budete mít hromádku jednu.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>