Přestěhujte se s úsměvem a v dobré náladě

Plánujete v brzké době stěhování a hrozíte se dne, kdy budete muset zapojit ostatní členy rodiny, nebo dokonce příbuzné a sousedy k nekonečnému kolotoči https://www.databazeknih.cz/knihy/pan-ucitel-na-kolotoci-176882 přinášení a odnášení krabic a těžkých kusů nábytku? Nic takového nemusíte podstupovat, pokud si objednáte naše profesionální stěhování s úsměvem a v dobré náladě.
Stačí jednoduše vyplnit kontaktní formulář, napsat na mail, nebo zavolat na číslo, uvedené v kontaktech a obratem se s vámi spojí technik, který také provede nezávaznou prohlídku stěhovaného objektu, poskytne cenné rady, jak si stěhování ulehčíte, a také cenovou kalkulaci. Tyto služby nabízíme zdarma, stejně tak jako nevyžadujeme žádné příplatky za práci o svátcích, víkendech, nebo v noci!
Nákladní auto vezoucí krabice

Na vás je pouze stanovení času samotného stěhování, a pak už jen můžete sledovat práci našich školených zaměstnanců, kteří ke každé zakázce přistupují individuálně a s ohledem na přepravované předměty. U těch kusů, kdy je to nutné, provedou jejich demontáž a na novém místě následně zpětnou montáž. Veškeré stěhované komponenty jsou vždy pečlivě zabaleny. Samozřejmostí je také pojištění přepravovaných věcí, které máme sjednáno do výše tří milionů, a jednorázové připojištění pro cennější předměty. Navíc má každý náš pracovník odpovědnostní pojistku.
Naše firma se zabývá nejenom klasickým stěhováním bytů, domů, kancelářských prostor, ale i odvozem nepotřebných a nechtěných předmětů, které odveze na příslušné sběrné dvory.
Skupina-velká rodina
Klademe důraz na dochvilnost, dodržení sjednaných cen a rychlou profesionální práci. Působíme nejenom v Praze, ale naše služby využívají spokojení zákazníci v celé České republice.
Pokud i Vy máte starosti, jak odstěhovat svůj nábytek, těžké hudební nástroje, vybavení dílny, nebo obchodu, svěřte je do našich rukou! Budete velmi mile překvapení naší rychlou reakcí, ochotou a příjemnými cenami!

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>