Ceny ubytování v Praze, které vás dostanou na kolena

Existují zprávy, které s člověkem doslova zamávají. K těm se řadí i ceny ubytování v našem hlavním městě. Jestliže bydlíte na druhém konci republiky a mysleli jste na to, že byste do Prahy vyrazili na dovolenou, možná vás to šokuje. I naprosto průměrný hotel, který vám nenabízí nic speciálního, vás vyjde na tisíc korun za noc, takže když se zde rozhodnete pobýt třeba týden anebo dva, je výsledná částka astronomická. A tak hluboko do kapsy si může dovolit sáhnout jen málokdo. A to nemluvíme o situaci, kdy chcete do hlavního města na výlet vyrazit s rodinou s několika dětmi.pokoj, hrnky na stolku
Nicméně i lidem, kteří do Prahy cestují jen krátkodobě kvůli zakázkám anebo za jinou prací, se taková návštěva prodraží. Skoro aby se báli, že to, co si vydělají, zaplatí za svůj pobyt ve městě.
Opravdu neexistuje nějaké rozumné řešení?
Jestliže máte zájem o příznivou cenu, budete se muset trochu uskromnit. Třeba tím, že nebudete bydlet přímo v centru, ale o kousek dál – v Praze 9. Přesně tam se nachází pražská ubytovna Ubytovny-praha, která vám nabídne ceny, jež jsou obvyklé ve všech jiných menších českých městech, ale rozhodně ne v Praze.
Poslouchejte pozorně – v ubytovně Praha můžete najít spolehlivé bydlení již za dvě či tři stovky za noc! Něco takového je ve zdejších podmínkách naprosto k neuvěření!Hradčany od řeky
Další finanční bonus navíc
A to stále ještě není vše. Když si zvolíte ubytování s kuchyňkou, budete si moci připravovat jídla svépomocí, takže celkově ušetříte hned dvakrát!
Ale záleží jen na vás, co vám nejvíce vyhovuje – nabídka je pestrá – k mání jsou samostatné i vícelůžkové pokoje, apartmány i garsoniéry, ubytování s vlastním i se sdíleným sociálním zázemím.
A doprava?
Tak výborné spojení různými druhy veřejné hromadné dopravy v jiném českém městě nenajdete. Takže ať už se rozhodnete cestovat osobní anebo hromadnou dopravou, budete mít hlavní město jako na dlani.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>