Zajímavá hra, které se poddáte

Vymyslet program, který by uspokojil řadu lidí různých věkových kategorií a pohlaví, se může zdát být výzvou pro každého, kdo se snaží uspořádat báječný den ve společnosti přátel. Ať už jsou vaši přátelé, jakkoliv nároční a odlišní, věřte tomu, že pokud přijdete s nápadem zahrát si hru, jakou je escape room, rozhodně si u nich šplhnete.
Prožijete nevšední dobrodružství, vybočíte za zažitých a tolik známých rituálů a dopřejete si odpočinek i tím, že se v jisté chvíli zapotíte.nouzový východ

Čas, který je bohatý na záhady

V únikové místnosti na vás čekají různý typy hlavolamů a hádanek, které budete mít za úkol vyřešit v uvedeném časovém limitu. V Kolíně je tomu 90 minut vašeho času, který obětujete nejen novým zážitkům, ale především zkušenostem, díky kterým si ověříte i vaše logické myšlení a zjistíte, jak jste schopni reagovat a konat ve vypjaté situaci.
Některé druhy záhadných otázek budou možná zapeklité a zaměřené na dvojsmysly, ovšem s vaší vůli a selským rozumem stihnete bez problémů uhodnout, co se za nimi schovává.

Co budete potřebovat?

Jako první je důležité sestavit tým hráčů, kteří vám na tento zábavní program kývnou. Hry je možné se zúčastnit ve 2–5 členů, takže si můžete alespoň zčásti oddechnout, protože na záhadné šifry nebudete sami. Společně se vám jistě povede dopracovat se k ukončení hry jako vítězný tým, který prožil mnoho situací v smíchu a s doprovodem adrenalinu a napětí.
Zvolit si můžete ze dvou připravených místností. To, jakou z nich si zvolíte je pouze na vašem rozhodnutí, ale neváhejte si vyzkoušet časem klidně obě.tajná chodba

  1. Samaravás vtáhne do děje tím, že vám poskytne pokračování příběhu v hororovém snímku „Kruh“.
  2. Dvojitý agentvaše mozkové závity potrápí tak, že nebude snadné vyluštit, kdo ním je a jakým způsobem dotyčný za všechno může.

Vydejte se za zábavou na místo, kde dosáhnete kvalitního odreagování a možnost, která se neodmítá – otestovat vaše znalosti a myšlení tak, jak jinde nemůžete.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zabava/" rel="category tag">Zábava</a>