Život, který nám přináší zatěžkávací zkoušky

Ne všichni si můžeme užívat života plnými doušky. Někteří z nás mají jistá omezení, která je na pohybu svazují a díky tomu se musejí umět přizpůsobit trochu jinému životu, než na který je běžný člověk zvyklý. Všichni však víme, že tito lidé jsou silní a opravdu stateční a že se s životem perou, co to jde. Snažme se jim to také ulehčit a udělejme proto všechno, aby mohli i lidé s omezením nebo nějakým postižením žít mezi námi kvalitně a spokojeně.

zdravotní

1. Usnadněte si práci

· Vertikální zdvižné plošiny jsou zde od toho, aby pomáhaly každému dospělému, dítěti či seniorovi v jeho nesnázích a v jeho nelehkém životě. Pokud jste vozíčkář, pak tento systém jistě využijete.
· Jde o skvělý systém, který je propracovaný do posledních detailů. Všechno je přizpůsobené možnostem a dají se některé prvky samozřejmě upravit. Záleží také hodně na bezpečnosti, a proto se snažíme nepodceňovat tyto důležité prvky ani v tomto ohledu, takže se jedná o vysoce zabezpečené zařízení, u kterého nemůže dojít k žádnému poranění. Při správné manipulaci vám toto zařízení vydrží dlouhá léta nepoškozené a v dobré kondici .

bariéra

Pohodlně a snadno do každého patra

Výtahy jsou zbytečně drahé a také náročné nejenom na výstavbu, ale také na samotnou údržbu. My však máme jednodušší a praktičtější řešení a to právě vertikální zdvižnou plošinou. Do patra se necháte vyvézt buďto samotní, nebo klidně i po boku s doprovodem. Nepotřebujete žádný složitý výtah, lze to i takto snadno. Tento způsob se dá nainstalovat na každý rodinný dům, na bytovou jednotku, zkrátka kamkoliv jej budete potřebovat. Tyto plošiny nevyžadují žádné přestavby ani přístavby či bourání zdí. Pohodně se dají nainstalovat i do venkovního prostředí. Řešení je možné jak v již zmíněném exteriéru, kdy vystoupíte z auta a necháte se pohodlně vyvézt až do patra, tak i v interiéru, kdekoli doma budete potřebovat.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>