Genetické zatížení odhalíte včas

Stojíte před rozhodnutím, zda mít, či nemít děti? Je to proto, že někteří Vaši sourozenci mají postižení, se kterým bojují celý život? A někteří jsou naprosto zdraví? Bojíte se toho, že i Vaše děti budou mít složitý život? Volíte proto raději bezdětný život ve dvou, než abyste jej naplnili hořkostí? Nebo jste začali uvažovat o adopci?

botičky

Vždyť to tak ale být nemusí!

Zamyslete se. Dejte si dohromady indicie. Postižení se týká vlastně jen chlapců. Nebude tam někde nějaký problém? Jste laik, a proto nemůžete činit závěry na odborné úrovni. Odbornost ve Vašem rozhodnutí zajistí genetika Olomouc!

Poraďte se a teprve potom učiňte rozhodnutí!

Proč byste se měli odsoudit k bezdětnosti, když děti milujete a chtěli byste je vychovávat s láskou, přesně tak, jak to dělala Vaše maminka. Máte pevný vztah, který by mohl být bez problémů naplněn dětským štěbetáním. Máte-li strach, navštivte odborné pracoviště genetiky v Olomouci a zjistěte pravdu o genetickém zatížení Vašeho rodu.

Kdo je přenašečem špatného genetického kódu? Jste to i Vy? Nebo je to jen ten záhadný chromozóm, který je předáván pouze chlapcům? Chcete žít v nevědomosti, nebo vychovávat zdravé děti? Nechte pracovat vědní obor, který odhalí i skryté drobnosti. Nechte pracovat genetiku Olomouc.

Buďte šťastní s vlastními dětmi.

Víte, adopce je záslužný čin. Když nefungují biologické matky, potom je skvělé, když je zastoupí matky bezdětné. Pro takové děti je láska náhradní matky vysvobozením. Ale Vy nemusíte být matkou náhradní. Vy můžete porodit vlastní zdravé děti.

batole

Zjistí-li genetika v Olomouci, že chybný genetický kód je zatížen pouze u chlapců, máte vyhráno. Vašich budoucích děvčátek se to netýká. Zjištěním pravdy se Vám náhle otevřou dveře do jiného světa! Do světa maminek. A Vaše prvotní obavy se rázem rozplynou, jak pára nad hrncem! Vy dostanete naději pro naplnění Vašeho mateřství, a nakonec i Vašeho vztahu! Nechtěli byste takovou naději dostat?

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>