Malé i velké lahvičky

Poppers se řadí do skupiny čističů. Jedná se o malé či větší lahvičky. Ty malé mají kolem 15 ml, větší až 30 ml. Tyto čističe obsahují životu nebezpečné látky, a proto se s nimi musí zacházet opravdu opatrně. Čistit s nimi můžete erotické pomůcky, kůži či jiné produkty, vhodné na čištění touto specifickou látka. V lahvičce jsou obsaženy nitrity, butyl nitrit a isobutyl nitrit. Z lahvičky proto látka velice rychle vyprchá, je těkavá a také vysoce hořlavá. Proto se doporučuje po použití lahvičku okamžitě rychle uzavřít, aby látka nevyprchala, a v žádném případě se nedoporučuje zacházet s otevřeným ohněm, když právě pracujete s touto látkou.

láska

V dnešní době existuje mnoho různých druhů

Poppers se dostaly do popředí již v minulém století, kdy byly známé jako homosexuální droga. Uvolňují hladké svalstvo a dokážou člověka v podstatě jako by omámit. Mohou způsobit závratě, malátnost a ztrátu úsudku. Jsou velice populární u homosexuálů, kterým prokrvují oblast konečníku a také uvolňují toto hladké svalstvo a to dokonce i u žen v oblasti intimních partií.

páreček

  1. V naší nabídce najdete více jak 150 druhů. Některé jsou velmi známé a oblíbené, jiné patří do skupiny novinek. Obecně se tyto látky těší čím dál tím větší oblibě. Látka, která je v nich obsažená, se často přidává také do osvěžovačů vzduchu.
  2. Kde se nachází kolébka těchto produktů. Za kolébku samotných poppers je často označována Anglie, ve které se pořád vyrábí velké množství těchto látek, které následně putují do celého světa. Ovšem prvotřídní zboží přichází také z Německa nebo Rakouska. V dnešním světě se denně prodá miliony lahviček různých typů těchto produktů. Lahvičky jsou buďto menší nebo větší a záleží jenom na vaší potřebě, jaký produkt si vyberete.
  3. Mezi nejznámější se řadí Rush, Amsterdam nebo Juice. Výhodné jsou také různé balíčky, které zde nabízíme. Díky tomu můžete zakoupit jeden známý produkt společně s nějakým, který třeba ještě neznáte a rádi byste jej vyzkoušeli. Za velmi výhodnou cenu tak získáte dva čističe, určené pro vaši potřebu.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>