Nenápadná reklama, která se propaguje sama

Jste v situaci, kdy potřebujete decentní, ale přesto všudypřítomnou reklamu, která nebude vtíravá a přirozeně se rozšíří do celého okolí. Jak na to? Jednoduše využijte potisku tašek. Dostanete možnost prezentace, která půjde sama.
Tašky patří mezi produkt používaný velkou masou lidí každý den. Vždy se najde věc, kterou potřebujeme odnést nebo přinést. Knihy, nákup, oblečení … V každém obchodě nějakou dostanete. Proč tedy nevyužít jejich potenciálu.
V poslední době dávají lidé přednost ekologičtějším variantám a igelit střídají recyklovatelné materiály nebo takové, které není nutné po prvním použití vyhodit, dají se použít celé roky a ještě vypadají hezky. Využijte toho a zvolte si jednu z papírových, textilních či jutových tašek a nechte si je potisknout. Pak už je jen nechte kolovat a vaše reklama se bude šířit sama.

Tašky s potiskem přesně podle vašeho přání

Potisk tašek vám tedy nabízí velmi jednoduchou formu prezentace vaší firmy nebo čehokoli jiného si budete přát. Výběr možností je opravdu široký.
· Textilní varianty, velmi praktické a oblíbené. Z bavlny, bio bavlny či netkané textilie. K dispozici je mnoho možností barev i velikostí. Lze je nosit na nákupy, procházky i do města.

· Jutové varianty jsou velmi pevné a také přírodní. Vysoká kvalita a pevnost, na kterou se můžete spolehnout. Své využití najdou při nákupech, na víno, jako dárkové tašky či při vycházkách do města.

· Papírové varianty jsou nejlevnější, ale přesto kvalitní a pevné. Velmi ekologické. Použit se dají na mnoho způsobů. Výběr z několika velikostí v barvě bílé neb hnědé.

· Batůžky a vaky na záda, oblíbený doplněk hlavně u mladší generace. Vhodné do školy, na sport, výlet i vycházky.
Samotný potisk je prováděn sítotiskem nebo transferem. Závisí to především na vybraném materiálu, barvách a velikosti zvoleného textu či motivu.
Vámi vybrané motivy mohou být jednobarevné i plnobarevné, pouze v určitém místě nebo celoplošné.
Pokud si nevyberte ze standardně vyhotovených možností, nechte si zhotovit originální výrobek o rozměrech podle vašich přání, tato možnost se totiž nabízí.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/category/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>