Objednejte si autojeřáb

Pokud potřebujete přemístit těžká břemena, stavební materiál či velké kameny, jistě se bez autojeřábu neobjedete. Naštěstí není problém si tento stroj objednat, a to včetně vyškolené obsluhy. Pokud byste si chtěli pronajmout autojeřáb Praha, určitě se na nás můžete obrátit. Kromě výše zmíněných činností se také postaráme o montážní práce, montování bednění, demontování, záchranné a vyprošťovací práce, nakládku a vykládku, pomocné práce a další činnosti dle domluvy.

Každému zákazníkovi se snažíme vyjít vstříc ve všech jeho požadavcích. Samozřejmou součástí naší práce jsou certifikované vázací prostředky. Dokonce vám v případě potřeby nabízíme služby profesionálního vazače. Pokud se obrátíte na nás, obrátíte se na spolehlivou firmu, která vás nenechá ve štychu. Působíme především v Praze a okolí.

Vozový park

V našem vozovém parku najdete tři stroje.
• autojeřáb AD20.2( jeřábnické práce-stavební, montážní, vyprošťovací, vybaven váhou a třídílným teleskopickým výložníkem, je flexibilnější)
• autojeřáb AD28( jeřábnické práce- stavební, montážní, vyprošťovací, vybaven na náročnější terén)
• autojeřáb GMK 2035( moderní mobilní jeřáb s vysokou nosností, dosah až do výšky 45 metrů, vybaven automatizovanými systémy)


Každý z těchto strojů dokáže zastat různorodé činnosti. Vždy vám najdeme vhodný stroj, který bude vyhovovat vašim požadavkům. Pokud si vyberete naší firmu, vyberete si firmu s kladnými referencemi od spokojených zákazníků. Mezi naše spokojené zákazníky patří například:

• BAOBAB
• Heberger
• Veolia
• Čermák a Hrachovec

Co se týče cen

Co se cen týče, vždy se stanovují dle konkrétní zakázky. K nahlédnutí vám dáváme orientační ceny jednotlivých strojů. Pokud nás kontaktujete, určitě můžete počítat s bezplatnou konzultací. Zhotovíme vám cenovou kalkulaci dle vaší poptávky.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>