Odložte si, prosím

Proč byste nemohli sami na sobě vyzkoušet něco tak fantastického, jako je tantrická masáž? Připadá-li Vám její název poněkud mystický, pak vězte, že máte tak trochu pravdu. Ve své podstatě jde o výjimečnou masáž celého těla, která ve Vás probudí úctu ke svému vlastnímu tělu.
Jestliže jste o jedinečnosti tantrické masáže už někdy slyšeli, nebo četli, je to nic proti osobní zkušenosti.

Když se ale vrátíme k okamžiku před rozhodnutím objevovat své tělo na této úžasné masáži, pak určitě nebudeme daleko od pravdy, když se naše úvahy budou dotýkat Vaší zvědavosti, napětí, očekávání.
Proč zvolit tantrickou masáž?

Když otázku položíme úplně jednoduše: Proč navštěvují lidé masáže šíje, končetin, či páteře a zad? Aby dosáhli uvolnění svalů, s nímž jsou spojeny i další bolestivé neduhy těla. Strnulost částí těla je v podstatě příčinou dalších fyzických obtíží.
Výjimečná tantrická masáž je navíc uvědoměním si každé části těla. Je spojena s duševní pohodou a rovnováhou všech tělesností. Nejde jen o šíji, nebo jen o záda. Jde o celou tělesnou bytost.
Výsledkem tantrické masáže je
· naprosté uvolnění všech svalů celého těla,
· vytěsnění všech myšlenek, které obtěžují svou naléhavou potřebou stále něco řešit,
· celková očista těla i duše.
Řekněte sami, kdo by odolal takovým výsledkům?
Jak to probíhá
Nemusíte se obávat toho, že nebudete vědět, co máte a kdy to máte dělat. O všechno je předem postaráno. Vaše masérka je v takové chvíli Vaším druhým Já.
Prvotní očistná koupel s rituálním omýváním horkou osuškou, nebo dotýkání se jemnými předměty k tantrické masáži jednoznačně patří.
Stejně jako smyslná vůně a hudba, která se line celou místností, kde bude masáž probíhat. Jemné oleje, svůdné přítmí a krásná masérka.

Potřebujete ještě něco důležitého vědět, nebo jste již rozhodnuti? Pokud rozhodnuti jste, pak jen očekávejte líbeznou větu: Odložte si, prosím.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>