Osvoboďte Vaše tělo i mysl

Možná se ptáte, co to nuru masáž vlastně znamená. Jedná se o unikátní metodu masáže, která pochází až ze starověkého Japonska, kde byla tato technika poprvé použitá. Mnohým se specifické úkony během této slastné činnosti mohou zdát poněkud zvláštní, ale jsou zcela normální a nabyté speciální vášní. Tato technika se stává čím dál oblíbenější a upřímně řečeno, není se čemu divit. Je to totiž naprosto magické!O co tedy vlastně jde?

Masírování ve stylu nuru je charakterizuje intimními tělovými doteky. Zpravidla se jedná o akci tělo na tělo. Pověřená masérka využívá výhradně své nahé tělo k tomu, aby osobnost klienta maximálně uvolnila a jedinečně ho odvázala. Zajímavé také je, že tuto metodu využívají zpravidla muži, nikoliv ženy (i když ve výjimkách je to taktéž možné).

Jak to probíhá?

Ještě před samotnou masáží se klient a pověřený pracovník setká v místnosti s příjemnou atmosférou, kde spolu prohodí pár slov a dají si sprchu. To je zkrátka klíčový akt, který se neporušuje. Poté se obě strany svlečou a namažou speciálním gelem, který se charakterizuje mazlavými a klouzavými účinky. Právě díky těmto účinkům může celá činnost probíhat naprosto plynule a bez zbytečných komplikací. Na tomto si tato metoda zakládá.
To, co je na tom skvělé, je situace ohledně uvolnění a navození výjimečné (až vysoce intimní) atmosféry. Jelikož jsou obě strany nahé, tak to zkrátka probouzí něco speciálního. A to je důvod, proč to tolik lidí miluje.
Zamilujete si to i Vy?Zakládáme si na profesionalitě

U nás se můžete těšit nejen na sympatické pracovnice, ale především na profesionální přístup, díky kterému celá akce nabere diametrálně odlišné obrátky. Nečekejte žádný amaterismus, nýbrž vytříbené schopnosti.
Vyzkoušejte tuto slast i Vy a přijďte k nám na návštěvu. Maximálně se na Vás těšíme!

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/muzi/" rel="category tag">Muži</a>