Pronájem Vám peníze i čas rozhodně ušetří

Jako správný zedník potřebujete ke své živnosti spoustu nářadí, nástrojů a zařízení, ale také různé materiály. Kupujete si všechno nářadí a zařízení ke své živnosti? Hotovíte se k tomu, že byste si pořídili i lešení?

lešení

Zvažte to důkladně!

Ale začněme nejprve tím, že pronajímat si zednickou lžíci, vodováhu, nebo míchačku je hloupost. To je jasné, jak facka. Ale lešení? To je jiná. Vždyť lešení kolikrát ani nepotřebujete ke své práci, ke svým zakázkám. Je proto nutné, abyste za ně dávali těžké peníze? Pronájem lešení se skutečně vyplácí.
Víte, ani zedník nemusí přesně vědět, jak se má lešení stavět, aby bylo bezpečné. Na to jsou lešenáři. Může mu také víceméně překážet v pracovním automobilu, když jede k zadavateli. A denně vykládat, nebo nakládat změť trubek a spojek. Hm, tak to také nepatří mezi efektivní přístupy k práci.

Ve starém Egyptě na stavbu lešení měli lidi. A navíc bylo celé ze dřeva. Spojené jen provazy. Stejně je úžasné, že v Thébách stály již několikapatrové domy, asi 750 let př. n. l. Prostě úžasné.
Teprve o mnoho staletí později se objevila trubková lešení. Inu, dřevo se nedá donekonečna těžit. Nástup ocelářství umožnil lešení vyrábět z kovu. A to až teprve na počátku minulého století.
V tuto chvíli o historii ani tak nejde. Dřevěné, nebo kovové. Oba typy jsou těžké a stejně tak špatně manipulovatelné.
Ale to stále nemění nic na tom, že ušetřené peníze za nákup lešení můžete využít úplně jinak! Jak? Mít peníze a nevědět, co s nimi? To asi pro žádného člověka nebude problém!

Pronájmem lešení si ušetříte

· nejen peníze,
· ale i organizaci dopravy
· a čas za postavení.

stavba

A kromě toho i zodpovědnost za postavení kvalitního lešení není zanedbatelná!
Popřemýšlejte o variantě pronájmu lešení, a to ve vší úctě k Vašemu řemeslu a k Vašim schopnostem. Uvědomte si, že ráno přijedete k rozestavěné zakázce, a protože bude postavené lešení, můžete rovnou začít vykonávat své opravdové povolání!

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>