Svatba jako z pohádky


Jestliže máte zájem o netradiční svatbu, která bude méně svázána zažitými pravidly, bude svobodnější a bude se vám na ní volně dýchat, pak svou veselku uspořádejte v přírodě a uvidíte, že toho nebudete litovat. Uspořádat svou svatbu ve venkovním prostředí je sice méně obvyklé, ale o to více romantické a osvěžující.
A snad každý z nás má nějaké své oblíbené místo, které má rád, a které ho inspiruje. Může to být veřejná zámecká zahrada, městský park anebo louka u lesa nedaleko místní kaple. Může to být jakékoli místo, které máte rádi, a které je veřejně přístupné, takže by zde neměl být problém získat povolení ke konání veselky.

stan

Taková svatba vás zároveň může vyjít i na řádově nižší náklady, tím spíše, pokud venku uspořádáte nejen samotný obřad, ale také následnou hostinu. V opačném případě byste si k takovému účelu museli pronajmout nějaké reprezentativní prostory, jako jsou sál hotelu, zámku anebo jiné místo, což samozřejmě není zadarmo. Ale pronájem zahrady anebo louky nemusí být naopak vůbec drahý, pokud za něj vůbec budete něco platit.

Venku se budete cítit příjemně a volně. Budete dýchat čerstvý vzduch, budete tam mít více prostoru a kdykoli se budete moci rozběhnout někam mezi stromy, kde budete mít více soukromí. A pokud si pronajmete praktický party stan, budete mít zajištěno vhodné zázemí, kam se uchýlíte v případě, že by vás zklamalo počasí.

svatba

Pronájem párty stanů není vůbec drahý a je velmi výhodný. Můžete si zvolit přesně takový přístřešek, který se vám bude zamlouvat jak svým vzhledem, tak svými prostorovými kapacitami. A navíc, můžete si klidně objednat i jeho výzdobu, doplnění o další prvky praktického zázemí jako jsou stoly či židle anebo různé estetické vychytávky, takže si nakonec budete připadat jako na královské veselce v kouzelné zahradě nějaké pohádky.

A kdo z nás by nechtěl, aby jeho svatba proběhla jako v pohádce?

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>