Svůj oděv budete mít odložen bezpečně

Pokud patříte mezi jedince, kterým není své zdraví lhostejné, a pravidelně navštěvujete různá sportovní zařízení, jistě chcete mít svůj oděv odložen v čistém a bezpečném prostoru. Pro nikoho by nebyla ztráta svých odložených věcí příjemnou záležitostí. A uvědomují si to i provozovatelé takových zařízení.

plechová šatna

Hygiena a bezpečnost by měla být pro každého provozovatele prvořadou snahou, pokud nechce přijít o dosavadní velkou návštěvnost. Lidé se chtějí kromě sportovního vyžití i kulturně a důstojně převléknout. Všechno souvisí se vším, nestačí mít jen prvotřídní sportovní vybavení. K bezpečnému odložení osobních věcí velmi dobře poslouží kvalitní šatní skříňky kovové. Dají se totiž velmi dobře udržovat a každý návštěvník sportovního zařízení si může být jistý, že svůj oděv bude mít odložen na bezpečném místě.

I zaměstnavatelé se musí držet jistých požadavků na hygienu a bezpečnost

Ne všichni zaměstnanci se musí kvůli své profesi převlékat do pracovního oděvu. Jsou ale povolání, u kterých je pracovní oděv přímo předepsán a nedodržení tohoto předpisu by mohlo mít za následek ztrátu zaměstnání. Ono nejde jen o to, že by si zaměstnanci svůj oděv ušpinili, ale jde především o jejich bezpečnost. Zvláště, pokud se jedná o provoz v těžkém průmyslu nebo tam, kde zaměstnanci přicházejí do styku s různými nebezpečnými látkami. Každý zaměstnavatel se musí v takových provozech postarat o takové šatní vybavení, které všem zaměstnancům umožní převléknout se a odložit své osobní věci na bezpečné a čisté místo.

uzamčená skříňka

Barevné sladění naladí http://www.omko.cz/fastscan/ každého

Všichni víme, že barvy mají velký vliv na každého z nás. Platí to i v barevném provedení interiéru, ať už u vás doma nebo na pracovišti. Ani šatna na pracovišti nemusí být nudná. Z velké nabídky kovových šatních skříněk si můžete vybrat barvu podle libosti a doladit tak celý prostor.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>