Těhotenství je někdy i obdobím velké nervozity

Těhotenství je pro ženu obdobím radosti, ale někdy i nervozity a strachu. Často si klademe otázky, zda je miminko v pořádku, jestli bude po narození zdravé či nikoli. Možná máme v rodině různé nemoci a bojíme se, že je náš potomek bude mít též.
Naše maminky měly tu smůlu, že do poslední chvíle opravdu nevěděly, bohužel před několika desítkami let nebylo běžné ani ultrazvukové vyšetření. Dnes už je doba naštěstí jiná a každá žena od počátku těhotenství prochází mnoha preventivními vyšetřeními, která mají za úkol zjistit a řešit případné hrozící obtíže včas.

placenta

Vyšetření, která vám mohou přinést jasnou odpověď a klid

Jedním z takových vyšetření je i tzv. prvotrimestrální screening. Jedná se o speciální vyšetření, které je kombinací výsledků odběrů krve a speciálního podrobného ultrazvukového vyšetření. Tento screening je zaměřen na zjištění nejčastějších genetických vad a je velmi přesný.

Chcete-li mít jistotu, že takové vyšetření proběhne opravdu kvalitně, můžete navštívit i naše centrum, které se specializuje na fetální medicínu a genetiku . Naši odborníci jsou opravdoví specialisté v tomto oboru a máte jistotu, že daná vyšetření proběhnou s tou největší péčí.

těhotenské břicho

Nejmodernější technika a odborníci v oboru se o vás postarají

K vyšetření je používána nejmodernější a nejkvalitnější dostupná zobrazovací technika, tak je šance zachytit opravdu velké procento nejrůznějších odchylek ve vývoji plodu a zasáhnout včas. Specializujeme se však nejen na prvotrimestrální screening, ale poskytujeme a zajištujeme i:
· Genetické konzultace
· Neinvazivní vyšetření
· Invazivní vyšetření
· Ultrazvuková vyšetření
Obrátit se na nás můžete v každém případě, kdy chcete mít své těhotenství pod kontrolou, vždy když se obáváte nebo máte jakékoli předpoklady, že by něco nemuselo být v pořádku. Naši odborníci vám poskytnou stoprocentní péči a vy i vaše těhotenství budete v dobrých rukách.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>