Tiskněte pružně a za předem známou cenu

Často se stává, že rychle řešíme firemní projekty na míru a potřebujeme přitom okamžitě vědět, na kolik peněz nás jednotlivé položky vyjdou. A jen těžko se něco plánuje, když předem nevíme, kolik za danou službu zaplatíme. Anebo může být daná situace obrácená. Máme určitý balík peněz a ten potřebujeme rychle utratit anebo rozdělit na nákupy tak, aby nám nic nezbylo, a to do koruny. V tom případě také nutně musíme znát nacenění jednotlivých služeb. Ovšem problém je v tom, že zdaleka ne všichni obchodníci nám takto vyjdou vstříc. A zvláště u projektů financovaných z různých grantů je zásadní, aby plánovaný rozpočet přesně odpovídal výdajům. Proto je ideální nakupovat tam, kde nám něco podobného umožní. A přesně takovou službu nabízí internetová tiskárna a její online kalkulace tisku.

písmenka

Objednávat a kalkulovat svou zakázku můžete klidně i o půlnoci

A je to naprosto snadné. Poté, co si zvolíte, o jaký typ služby máte zájem, tak si následně v objednávkovém formuláři navolíte jednotlivé parametry zboží, přesně podle vašich představ, a celková suma k uhrazení se vám okamžitě sama vykalkuluje. A pokud se rozhodnete nějaký parametr změnit, tak to není nejmenší problém, cena se obratem znovu přepočítá.

kalkulace

Takže pokud se třeba rozhodnete pro tisk bloků, stačí si jen navolit formát výsledného produktu a počet kusů, počet stránek, papír a barevnost a případně ještě další parametry a ihned vidíte, kolik vás to celé bude stát. A jakmile se rozhodnete svou poptávku realizovat, stačí jen jednoduše kliknout na tlačítko „objednat“ a za pár dní celá objednávka dorazí až k vám domů. Snadnější to už zkrátka ani nemůže být.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>