Už žádní znudění svatebčané

Plánujete svůj velký den D a přemýšlíte nad tím, jakou zábavu zvolit? Navíc byste chtěli mít i nějaké vzpomínky? Nebo byste si přáli, aby si je mohli odnést i hosté? V tom případě zvolte moderní, jedinečný a výjimečný fotokoutek. svatební fotokoutek t/ zajistí v tento významný den tu nejlepší možnou zábavu. Navíc si hosté svůj vlastní obrázek mohou odnést jako dárek.

dvě světlovlasé ženy si dělají selfi fotku, jedna drží mobil v ruce, usmívají se na telefon

Co všechno umí?

1) Jedná se o profesionální zařízení, které je však jednoduché na obsluhu a potřebuje pouze kousek malého místa. Tento prostor můžete vyzdobit, můžete si pořídit také různé cedulky pro radost, ať má každý tu nejhezčí památku.

2) K dispozici je také spousta rekvizit, které je možné si zapůjčit společně se zařízením. Stačí, když řeknete, co všechno navíc byste si přáli, například korunku, aby děvčata mohla být za princezny nebo pistoli, ať si pánové mohou zahrát na pistolníky.

3) Cena vytisknutého obrázku je velice nízká, proto si můžete nechat tisknout tolik svých obrázků, kolik jen budete chtít. Každý host si může udělat jednu na památku a hned si ji odnést.
fotoaparát, někdo jej drží v ruce a mačká tlačítka, vedle je notebook

Na památku i pro radost

Zařízení má mnoho výhod. Je snadno přenosné, takže s ním můžete manipulovat. Nezabere moc místa, což je také přínosem. Obrázky můžete mít na památku, každý si může odnést tuto praktickou a hezkou vzpomínku domů. Hned na místě máte během pár okamžiků vzpomínku, na kterou už nikdy nezapomenete.

Zábava na celé odpoledne. Než se všichni vystřídají, zabere to jistě celý den. Možná někdo půjde i dvakrát, jakmile se to hostům zalíbí. Samozřejmě, že je to vhodné i pro nevěsty a ženichy. Můžete si udělat obrázek s družičkami nebo pánové se svědky či s rodinou.

Obrázky můžete i sdílet. Zařízení zvládne i tisk z mobilu. Dokonce umí okamžitě odeslat obrázky i do emailu. Díky tomu si je můžete poslat a nechat si je na památku. Jakmile si budete dělat album, budete mít obrázky již připravené v počítači pro další použití.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zabava/" rel="category tag">Zábava</a>