Válka s laserovou zbraní vás uchvátí

Dny, kdy máte konečně volno v práci nebo pauzu od studijního režimu, je načase dostat mysl do stádia odpočinku a takzvaně „vypnout“. Tuto aktivitu však nemusíte aplikovat pouze na gauči a dohnat všechen spánek, kterého jste v poslední době neměli dost.
Místo toho využijte váš čas naplno a postarejte se o další nezapomenutelné vzpomínky, které si v paměti uchováte už navždy. Sestavte si tým lidí, kteří jsou na tom stejně jako vy a čas v posteli strávit jednoduše nechtějí a vyrazte na laser game, kde si užijete zábavu a adrenalin, který vám naopak energii pouze dobije.billboard-right(1)

Prostor, který nabízí především zábavu

Poznejte kouzlo války se zbraní, která není vůbec nebezpečná. Tento souboj bude mít dobrý konec a nikomu z vás se nic nestane. Je důležité zapojit zdravé soupeření a snažit se zasáhnout protivníka jako první.
K dispozici budete mít vestu, která bude identifikovat počet vašich zásahů a vybaveni budete laserovou zbraní – její zásah vůbec nebolí. Jedná se pouze o světelný paprsek, který zaznamená vaše vesta. Proto je tato hra tolik oblíbená a vyhledávaná.
Můžou se jí zúčastnit už malé děti a stejně tak na tomto místě prožít třeba narozeninovou oslavu, která bude opravdu na úrovni.skupina

Arény, které jsou k dispozici

Vybrat si můžete jednu z celkového počtu 11 her. Každá hra je svým tématem jinak zaměřená a rovněž je vhodné hrát ji v jiné aréně. Máte k dispozici 2 arény – jednu menší a druhou naopak ideální pro větší skupiny hráčů.
Aztécké chrámyse vám vryjí do paměti především díky otevřenému prostoru v takzvané džungli a je možné v ní najít nespočet šikovně schovaných úkrytů. Z nich můžete na protivníka střílet bez obav z toho, že minete. Tento prostor je vhodný pro menší skupiny, ale není nijak horší než aréna s názvem Labyrint.
V ní se setkáte s neonovým osvětlením a tajemnými chodbami, po kterých můžete utíkat. Jedná se o opravdu velký prostor, který nabízí řadu her s větším počtem hráčů. Vyzkoušejte si klidně obě, ale nezapomeňte na to, že je nutné si datum a čas rezervovat předem.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zabava/" rel="category tag">Zábava</a>