Chaloupka k ubytování

Chybí vám energie, jste unavení a všechno se na vás valí? Vyrazte za odpočinkem, turistikou nebo cyklistikou, poznáním zajímavých míst a krás českého kraje. Adršpašsko-teplické skály vám toho mají hodně co nabídnout. Kromě návštěvy známého a oblíbeného skalního města je toho k vidění ještě mnohem více.
Adršpašské lesy
Přijeďte se odreagovat do krásné přírody, a to kdykoliv během celého roku, zkrátka zapomenout na starosti všedních dní, vypnout a jen tak si užívat té krásy, co je všude kolem. Budete mít nepřeberné množství možností k trávení vašeho volného času, můžete podnikat procházky, túry, jezdit na kole, navštěvovat různé historické památky a další. Můžete také podnikat spousty výletů do širokého okolí, pro ně je totiž toto místo skvělým výchozím bodem.
hory Adršpach
A ubytování?
Ubytování vám poskytne útulná chaloupka U studánky . Ubytování budete v soukromí, uprostřed přírody, kde vás vůbec nic nebude rušit ve vašem příjemném pobytu. K pobytu si také můžete objednat chutné snídaně a z okna vašeho pokoje uvidíte krásnou přírodu a adršpašské skály. K útulným a příjemně zařízeným pokojům se sociálním zařízením budete mít k dispozici i kuchyňku. Vybrat si můžete z různě velkých pokojů. Během vašeho pobytu vám určitě nebude vůbec nic chybět a vy si tak budete moci užít příjemně strávené dny v samém srdci krásné přírody.
Přijeďte se ubytovat do krásné přírody, do útulné, nově zrekonstruované Chalupy u studánky, odpočinout si a načerpat novou energii. Útulné a příjemné ubytování je základem k tomu, abyste byli během vašeho pobytu maximálně spokojeni, a to tento typ ubytování rozhodně splňuje.
Ubytujte se v krásné chaloupce v samém srdci Adršpašsko-teplických skal za příznivou cenu a užijte si krásy českých luhů a hájů a široké možnosti dostupných aktivit v této oblasti.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zabava/" rel="category tag">Zábava</a>