Vše pro Vaši kancelář na jednom místě

tři zavřené, tři otevřené šuplíky

Když si zařizujete kancelář, tak v prvé řadě myslíte na pracovní stůl a židli, abyste měli kde pracovat, ale pak je na řadě úložný prostor, který je potřeba pro ukládání nejrůznějších dokumentů, spisů a dalších potřeb pro Vaši práci. Takovým velmi důmyslným a po léta využívaným pomocníkem jsou v tomto případě kovové kartotéky, které pojmou spoustu dokumentů a jsou velmi přehledné.

V dnešní moderní době už nemusí kovové kartotéky být jen šedivé, jako je vídáte už po mnoho let u svých lékařů, ale mohou být v různých odstínech barev a mohou tak ladit s celkovým vzhledem Vaší kanceláře či třeba i výrobny nebo dílny. Prostě se hodí do jakéhokoliv prostoru. My Vám nabízíme opravdovou kvalitu a spolehlivost s několikaletou zárukou a také s dopravou po celé republice zdarma.

Všechny námi nabízené modely kovových kartoték jsou svařované konstrukce s nosností zásuvek až čtyřicet kilogramů a jsou vybaveny bezpečnostním systém proti otevření více zásuvek najednou, takže nehrozí převrhnutí. Dodáváme kovové kartotéky se dvěma až pěti zásuvkami v řadě nad sebou. Praktické je využít také naší nabídky zásuvkových děličů, které Vám pomohou přehledně rozdělit ukládané dokumenty, a dále pak doporučujeme využít naší nabídky závěsných složek vhodných do těchto děličů.

záložky kartotéky

Kromě kovových kartoték pro Vás máme připraveny také modely s dřevěnými čely a celodřevěné a také tak zvané lístkovnice pro uložení dokumentů menších rozměrů. Nesmíme zapomenout, že kromě úložných prostor Vám můžeme také nabídnout i další vybavení pro Vaši kancelář či dílnu a to ve vysoké kvalitě a za velmi příznivých cenových podmínek. Největší výhodou je, že u nás najdete všechno na jednom místě a nemusíte ani opouštět pohodlí svého domova či kanceláře a hlavně nemusíte objednávat od více dodavatelů.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>