Vše se dá zjistit

Zjistit to, kde uniká teplo z Vašeho bydlení, není zrovna jednoduché, pokud k tomu nemáte vhodnou techniku. Jestli chcete snížit náklady na topení či se postarat o to, aby byl Váš dům mnohem lépe zaizolován, nebo byste rádi odhalili problémy, se kterými byste se mohli potýkat, tak je dobré popřemýšlet nad tím, jak si s něčím takovým poradit.

Termovizní měření je volbou, které nebudete muset litovat, protože my už se rádi o všechno postaráme. Vás objekt nasnímáme speciální kamerou, která odhalí to, ve kterých částech domu se nachází největší únik tepla. Vy tak budete vědět, kde je nutné zapracovat na lepší izolaci, to se hodí především u starších domů, které tak dobře odizolované nejsou. Díky speciální kameře ovšem můžete odhalit také mnoho jiných věcí, které by Vás mohly zajímat, na to se spolehněte.

dům na papíře

Objevíme možné problémy

Díky termoviznímu měření můžeme objevit poruchy, které by bylo jiným způsobem náročné objevit, to je jistota. Například můžeme říct, zda někde nepraskla trubka a neteče pod podlahy či do zdí voda. Dále snadno odhalíme poškození izolace či jiné problémy.

Věřte tedy tomu, že my už se rádi o všechno postaráme a zajistíme Vaši spokojenost. Jsme odborníci v oboru, máme moderní techniku a dokážeme našim klientům zajistit to nejlepší za takovou cenu, která je rozhodně potěší, na to se můžete spolehnout. Využijte tedy této skutečnosti a můžete si být jistí tím, že my už se rádi postaráme i o Vás.

teplota v domě

Snažíme se vyjít vstříc požadavkům našich zákazníků a nabídnout jim vždy to nejlepší, rádi to nejlepší nabídneme také Vám, na to se spolehněte. Díky nám tak snadno a rychle zjistíte, jak na tom Vaše bydlení je, a zda z něj neuniká příliš velké množství tepla. Vše bude zařízeno tak rychle, jak to jenom bude možné, Vy si s ničím nebudete muset dělat starosti, což je samozřejmě důležité. A proto neváhejte a obraťte se právě na nás.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/dum/" rel="category tag">Dům</a>