Zbavte se papírů a bolesti zároveň

Kdo by to byl řekl, že pokrok se dotkne už i obyčejného podpisu! To snad za chvíli budeme všichni roboti, nebo co. Dostaneme čipy pod kůži? Ach jo, samé novoty, které vedou odnikud nikam!

Tak a dost řečí. To, že jste odpůrcem nových věcí, neznamená, že je nebudete používat.

Přestaňte si už takhle stěžovat a raději se věnujte výhodám, které elektronický podpis poskytuje! Uvidíte, že to není nic těžkého.

Co jste dělali doposud? Všechny dokumenty jste podepisovali a stále ještě podepisujete vlastní rukou. Jestliže jste ředitelem, nebo majitelem společnosti, ve které zaměstnáváte mnoho zaměstnanců, kolikrát se Vám stane, že jeden jediný den se ani jednou nepodepíšete?

No, jen zašátrejte v paměti. Pomůžeme Vám. Ani jednou!
Jak to máte se zápěstím? Občas si jen tak mimoděk mnete dlaně a hladíte zápěstí, viďte? Možná to ani už nevnímáte. Tak se na to zaměřte a uvidíte sám. Čím to asi bude? Je to tím, že svou ruku nepřiměřeně namáháte.

A co teprve těch papírů! Válí se jich na Vašem stole pěkná hromádka! To je
· dokument o podání přiznání k DPH,
· žádost o dotace,
· přehledy o příjmech,
· dokumenty, které si předáváte s regionálními úřady,
· dokumenty, které vyplňujete pro zdravotní pojišťovny,
· a různé faktury a platby.

Elektronickým podpisem se zbavíte nejen bolesti v zápěstí Vaší pravé ruky, ale také několik pěkně vysokých hromádek papírů na svém pracovním stole! A to už přece něco znamená!

Není pro Vás tudíž výhodnější zasednout s odborníkem a seznámit se s provozováním elektronického podpisu? Proč byste se měl dál trápit papírováním a bolestmi zápěstí. Odhoďte veškeré nedůvěřivé myšlenky a staňte se moderním ředitelem, nebo majitelem společnosti.

Zapomeňte na předchozí myšlenkyo robotech a změňte svůj negativní postoj k novinkám ze světa elektroniky. Vždyť Vám práci usnadňují. Ale také zrychlují. A mnohé písemnosti se opravdu promění v elektronickou podobu, takže se nebudou kupit a chytat prach.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>