Paráda, která stojí za to

Někdy nám připadá, že už nejsme těmi, kterými jsme bývali. Chtěli byste najít to pravé ořechové, co by mohlo opět změnit vztah k lepšímu? Nejde o osobní vztah, protože ten je pořád dobrý, stále si rozumíte a připadá vám, že jste pro sebe jako stvořeni. Co už ovšem není tak slavné, je intimní vztah? Představovali jste si to celé jinak? Chtěli jste víc, než jen pár měsíců vášně? Potřebovali byste to nějak rozdmýchat, protože bez sexu a nějaké té něžnosti to dlouho fungovat nebude?
Je to pravda – kde skončil sex, skočil celý vztah. A není se čemu divit, pro člověka je to zkrátka základní biologická potřeba, stejně jako jídlo, stejně jako pití. Je zapotřebí nějak vyplavit stres z těla a přeci jen toto je perfektní způsob.

srdce

Zapomeňte na drahé pomůcky

Někdo si nakupuje drahé sexuální pomůcky, někdo zkouší vroubkované kondomy, někdo to řeší nějakým pěkným sexy oblečkem. To ale není nic pro vás? Možná by vám bodla i trocha odvahy, abyste se tolik pouštěli do něčeho, jako dřív? Potom bychom vám rádi nabídli euforikum, neboli speciální afrodiziakum . Právě s ním si můžete užít tolik slasti a vášně, až vás bude zrak přecházet.

smyslnost

Hlavní je si užívat

Měli byste si hlavně užívat, protože to je to, co nám v životě zůstává. I když se všechno rozbije a ze všeho sejde, zůstanou vzpomínky a perfektní pocity z toho, že máme pevný a funkční vztah. Užívejte si tedy každou vteřinku. Ať už se jedná o vášnivý sex, příjemné mazlení a něžné doteky, které mohou být podpořeny silou kvalitního afrodiziaka, anebo poppers jsou to pravé a možná právě přesně to, co hledáte už dlouhé roky, a ono to čeká hned za rohem.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>