S výběrem poklopů si nechte poradit

Víte, že nevhodným výběrem poklopů můžete zavinit úrazy? Jste připraveni na to, abyste dokázali vybrat takový poklop , který bude plnit svou funkci a neohrozí spoluobčany?
Tak jednoduché to není.

Co je na tom. Naměřím průměry otvorů, nakoupím poklopy, aby je zakryly, a je hotovo! Tak tímto směrem uvažování se nikam neposunete! Naopak. Takový způsob myšlení je naprosto diletantský. Výběr poklopů je daleko složitější, aby výsledkem byla naprostá spokojenost.

paluba

1. Víte, kde budou poklopy umístěny?
Budou po nich jezdit auta? Nebo budou po nich chodit jen chodci? Zatížení poklopů je přece prvořadým předpokladem pro bezpečnost na silnicích, chodnících a ostatních komunikacích!

2. Víte, jaký materiál máte zvolit?
Pořídíte poklop z litiny, nebo z plechu? Budete si přát kompozitní materiál? Nebo zkombinujete litinu s betonem? Možná bude stačit plastový? Vidíte, kolik možností máte najednou k výběru? Možná jste ani netušili, že existuje takové množství materiálů, ze kterých poklopy mohou být vyrobeny!

3. Víte, že musíte počítat i s kondenzací vody?
Musíte přece myslet na to, že každý poklop musí mít vlastní odvětrávání, aby se nepoškodil dřív, než řeknete švec.
Není to opravdu nic jednoduchého vybrat poklopy, aby Vám nedělaly starosti vzápětí po instalaci do daného prostředí!

Nebudete na výběr poklopů sami!
Odjakživa byl každý člověk obdarován nadáním a sklony k něčemu jinému, takže nemějte strach, že budete muset prostudovat všechny studijní materiály, které s poklopy souvisejí. Od toho jsou přece výrobci a prodejci poklopů. Ti Vám rádi poradí, když jim jen sdělíte, kam poklopy chcete umístit! Je to zase jejich práce. Tak to na tom světě přece chodí. Neexistuje člověk, který by uměl všechno. Nestihl by to během svého celého života!

obchod

Vy ale rozhodně nebudete muset čelit pozdějším možným karambolům s poklopy, které nebyly vybrány kvalitně. A pokud byste je vybíral sám, bylo by to horší. Vy byste byl hlavním viníkem! A k takovému nařčení určitě nedojde!

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>