S prázdnou domů rozhodně nepřijdete


Rybaření je skvělá relaxace. Kdo ji nezažil na vlastní kůži, ten neví, o čem je řeč. Ten vidí jen dlouhé hodiny sezení u vody, aniž by něco chytil. Jedna velká nuda.
Opak je ale pravdou!
Rybaření je skvělé vyčištění hlavy od myšlenek všedních pracovních dnů.
Jen si to představte!boat
Najdete si klidné místečko u vody, nad kterými se sklání majestátní větve vrby, rozložíte své nářadíčko, nahodíte, usednete do pohodlného rybářského křesla. Vlastně ještě neusednete. Nejprve si musíte na břeh připevnit síťku s lahvemi piva. Dobře vychlazené je lepší, než ze sedmého schodu sklepa.
A když konečně sedíte, popíjíte lahodný mok, zaposloucháte se do šumění listů stromů, pozorujete vodní hladinu, kde se tvoří malé vlnky. Sem tam sebou plácne rybka na hladině. Zpěv ptáčků Vám nahradí rádio. Není to úžasné?
A to ticho kolem!
Jenže mít požitek z rybaření dokonalý znamená také něco ulovit, abyste mohli ženě říci: Dneska bych si dal kapra na kmíně.
Bez pomůcek to ale nepůjde.
Ovšem Vy se nikdy nevrátíte domů s prázdnou, protože si vybavíte svůj rybářský vak pořádnými pomůckami
Je jedno, zda sedíte na břehu řeky, či rybníka, nebo se pohupujete v loďce uprostřed vodní hladiny. Vy budete díky sonaru vědět, kde se pohybuje nejvíce ryb, které by se mohly stát Vaším bohatým úlovkem. Požitek z pobytu na čerstvém vzduchu, v tichu přírody pak může být snadno korunován úlovkem, který se pro Vás stane samozřejmostí.
Nebraňte se vymoženostem amatérských rybářů.
Ale jistě, že Vás chápeme, že nebudete vybaven profesionálním náčiním, abyste si mohl odpočinout na rybách. Ale vezměte to z druhé strany.
· Kdybyste dlouho nepřinesl domů rybu, jak by se na Vás dívala žena s připravenou pánví na plotně?
· Kdybyste delší dobu nemohl zaseknout háček kaprovi, tak byste to také mohl zapomenout.
Echoloty Vám zajistí úlovekkaždý výjezd k řece, nebo k rybníku. A doma? Tam budete chválen, až Vám to bude nepříjemné! Zamyslete se nad svým vybavením!lake

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>