Wellness pobyty v Beskydech vás zaručeně nadchnou

Moravskoslezské Beskydy se nacházejí ve východním koutě České republiky. Rozkládá se zde Chráněná krajinná oblast Beskydy téměř po celém území. Každoročně se zde pořádá velké množství významných sportovních, turistických, ale také kulturních akcí. Pro Beskydy je typická především turistika. Proto se zde nachází opravdu hustá síť turistického značení nacházející se na hřebenech Beskyd. Během turistických aktivit ve zdejším prostředí narazíte na mnoho nabídek občerstvení v turistických chatách. Místo navštěvují rovněž také milovníci lyží a běžek.
panoramatický východ slunce.jpg
Ať už tohle místo navštívíte v zimě nebo v létě, budete se kochat jeho krásou. Beskydy jsou totiž nádherné opravdu v každém ročním období. Nacházejí se zde velmi známá a hojně navštěvovaná místa, přesto jsou zde také nádherná místa, která jen tak někdo nezná. Mezi významné zajímavosti patří například Lysá hora, Satinské vodopády, Radegast, Radhošť, zbojník Ondráš nebo Medvědí skála.
socha lišky.jpg

Okolí Beskyd nabízí také atraktivní a zážitkové způsoby poznávání zdejších krás. Vrcholky hor si tak můžete prohlédnout například z větroně či paraglidu, můžete je projet na horském kole či na koloběžce, na seqway vozítku… Rovněž můžete využít raftu.
modré kameny.jpg

Pokud se tedy rozhodnete pro wellness pobyty v Beskydech, zaručeně si udělejte čas také na zážitky a turistiku. Spojíte tak příjemné s užitečným. Během procházek po okolí se příjemně vyčerpáte a odpočinete si v zachovalé, ničím nezkažené přírodě, která vám nabízí čistý vzduch k dýchání oproti velkoměstu. Po procházkách a adrenalinových zážitcích si parádně odpočinete ve vířivce, v sauně nebo při masáži. Potom si dáte několika chodové menu složené ze zdejších specialit se sklenkou vína nebo s malým panáčkem slivovice, což bývá také většinou součástí wellness balíčků. No není to nádherná představa? Nenechte se více pobízet a poznejte kouzlo překrásných Beskyd.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>